Контраст
Шрифт

Відбулася пресконференція щодо ситуації на водних об’єктах та підготовки до купального сезону

clock
26.05.2023 11:55

26 травня у офіційному медіацентрі при Полтавській обласній військовій адміністрації заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Гришанін провів для журналістів місцевих телеканалів, інтернет-видань та друкованих засобів масової інформації пресконференцію щодо ситуації на водних об’єктах та готовності громад до початку купального сезону.

Представник обласної Служби порятунку розповів про кількість загиблих на воді та нагадав правила безпечного перебування поблизу водойм та під час відпочинку на водних об’єктах області.

«З початку року на воді загинули 14 людей, з них у травні -  6 осіб. Переважна більшість випадків сталася під час риболовлі, за межами спеціально облаштованих місць для купання»,  - зазначив Володимир Гришанін.

Для проведення безпечного купального сезону рятувальниками за участі органів місцевого самоврядування, інших служб та організацій проведено спеціальний комплекс заходів. Зокрема, проводиться додаткове навчання плавців-рятувальників рятувальних постів, обстеження офіційних та стихійних місць відпочинку людей на воді, спільні профілактичні рейди населеними пунктами громад, онлайн та офлайн заняття для школярів та студентів, персоналу закладів освіти.

Відповідаючи на запитання журналістів рятувальник нагадав про обмеження, які діють в умовах воєнного стану, зокрема щодо використання плавзасобів та відвідування лісів.

«Вкотре закликаємо громадян дотримуватися елементарних правил безпеки. Хочу відмітити позитивні тенденції керівників громад, які долучаються до питань забезпечення безпеки населення не лише у офіційно визначених місцях, а й у місцях стихійного відпочинку на воді. Робота у цих напрямках триває»,  - додав Володимир Гришанін.

За пропозицією журналістів, наступною темою зустрічі буде мінна безпека, гуманітарне розмінування піротехніками деокупованих територій, види та різновид боєприпасів, які можна виявити після російських окупантів та навчання алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Схожі матеріали