Контраст
Шрифт

В Оржицькій громаді розпочала роботу Круподеринська добровільна пожежна охорона

clock
13.03.2023 08:38

На базі Оржицької МПО керівництво Лубенського районного управління ГУ ДСНС України в Полтавській області взяло участь в урочистих заходах з нагоди початку роботи Круподеринської добровільної пожежної охорони Оржицької селищної ради в с. Круподеринці.

Даний захід відбувся за участі заступника Оржицької селищної ради Василя Яковенка, який привітав добровольців та жителів с. Круподеринці з початком роботи підрозділу та зауважив, що для місцевої влади одним з пріоритетних напрямків роботи є збереження життя, здоров'я та майна жителів довіреної їм громади, тож і надалі лише зміцнюватимуть та розвиватимуть пожежну охорону на селі.

Також керівництвом Лубенського районного управління спільно з заступником голови Оржицької селищної ради було проведено огляд пожежного оснащення, яке було надано в рамках програми «Цивільний захист з добровільними пожежними командами (ДПК) для громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» для належного виконання завдань за призначенням підрозділом Круподеринської добровільної пожежної охорони Оржицької селищної ради.

1.jpg

Схожі матеріали