У Скороходівській громаді розпочав роботу другий підрозділ МПО

clock
21.12.2022 09:24

21 грудня в Скороходівській територіальній громаді  розпочав свою діяльність вже другий пожежно-рятувальний підрозділ місцевої пожежної охорони.

Персонал МПК отримав необхідні знання та навички під час проходження спеціальної підготовки на базі Навчального пункту АРЗ СП, їх забезпечено захисним одягом і спорядженням.

Для виконання завдань, на озброєння підрозділу Полтавським районним управлінням ГУ ДСНС України у Полтавській області передано пожежний автомобіль АППД-2, укомплектований необхідним обладнанням. 

Під час офіційного відкриття  голова Скороходівської громади Валерій Штепка привітав персонал МПК з початком діяльності підрозділу та зазначив, що місцева влада завжди готова до співпраці у напрямку забезпечення пожежної безпеки на території громади.

Начальник Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області Сергій Пругло вручив начальнику МПК ключи від пожежного авто, комплект методичної літератури та зауважив, що створення пожежно-рятувальних підрозділів місцевої пожежної охорони є надійною опорою і підтримкою професійним рятувальникам.

Схожі матеріали