Контраст
Шрифт

У рамках інформаційної кампанії «Україна без бар’єрів» для полтавських рятувальників проведено практичне заняття

clock
12.05.2023 11:48

12 травня проведено практичне заняття з персоналом Полтавського районного управління на тему: «Особливості інформаційної кампанії  «Україна без бар’єрів»: інклюзія, стереотипи, толерантність, прийняття, доступність». 

Під час заняття було обговорено особливості етичного ставлення, підтримання контакту, надання допомоги тим, хто її потребує.

Співробітникам доведено інформацію про  засади безбар’єрності, зокрема про Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, ухвалену в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Метою Національної стратегії є створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими через інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності до всіх сфер державної політики.

До учасників заняття були доведені основні поняття важливої для нашої країни тематики: бар’єри, стереотипи, інклюзія, залучення, недискримінація, толерантність, прийняття, доступність, гендерна рівність та правила коректної мови.

1.jpg

Схожі матеріали