Контраст
Шрифт

У Полтаві підписали Меморандум щодо розвитку добровільного пожежного руху в області

clock
26.05.2023 15:57

26 травня керівники Полтавської ОВА, Полтавської обласної ради, Головного управління ДСНС України у Полтавській області та громадської спілки «Пожежні-рятувальники України» підписали меморандум про співробітництво.

Начальник обласної Служби порятунку Володимир Салогуб відзначив важливість співпраці та наголосив, що планується проведення відповідних заходів з підвищення рівня готовності підрозділів недержавної пожежної охорони у Полтавській області.

«Рятувальники завжди відкриті до ініціатив та готові до співпраці. Впевнений, що сьогоднішня зустріч покладе початок нової сторінки розвитку добровільного пожежного руху. Взаємодія органів державної влади та громадського сектору допоможе більш ефективніше реалізовувати спільні проєкти, які направлені на покращення захисту громад від пожеж та реагування на надзвичайні події», - зазначив Володимир Салогуб.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова громадської спілки «Пожежні-рятувальники України» Ігор Гасек зауважили на важливості розвитку добровільного руху, аби кожен бажаючий міг долучитися до боротьби із вогняною стихією та власним прикладом покращити протипожежний захист населених пунктів територіальних громад Полтавщини.

Схожі матеріали