Контраст
Шрифт

У Ланнівській громаді відкрили Клас безпеки

clock
29.05.2023 10:29

На території Ланнівської територіальної громади Полтавського району, в селі Федорівка відбулося відкриття Класу безпеки на базі ліцею імені Г.Т. Берегового.

У Класі безпеки передбачено проведення уроків для дітей різних вікових категорій. Інформація для молодших школярів буде викладатися в ігровій формі, а дітям середнього та старшого віку - у вигляді бесід, лекцій, відеоуроків, тестів. За допомогою наочних матеріалів, поліграфічної продукції та спеціальних тематичних зон малеча поглиблюватиме знання з пожежної та мінної безпеки.

Клас безпеки облаштовано за зональним принципом організації освітнього процесу: зона перегляду відеоуроків та презентацій, зона психологічного розвантаження, зона домедичної допомоги, зона мінної безпеки, зона безпеки життєдіяльності, зона пожежної безпеки та ігрова зона.

Під час урочистого відкриття школярі  мали змогу безпосередньо поспілкуватися з вогнеборцями та побачити професійну пожежно-рятувальну техніку, вдягти окремі елементи спорядження, посидіти в пожежному автомобілі. 

Перший урок з безпеки був ознайомчим і особливим. Діти отримали від партнерів ДСНС – дитячого фонду UNICEF  набори навчальної продукції з протимінної безпеки та разом з рятувальниками розгадували загадки й ребуси. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Схожі матеріали