Контраст
Шрифт

Рятувальники роз’яснюють громадянам алгоритми дій на випадок виникнення надзвичайних подій

clock
31.01.2023 08:28

Фахівці ДСНС разом з працівниками поліції, місцевої пожежної охорони та представниками органів місцевої влади провели профілактичні рейди житловим сектором громад Полтавського, Кременчуцького та Миргородського районів. 

Зокрема, в Новогалещинській громаді рятувальники спільно з працівниками поліції роз’яснили правила безпечного обігріву житла, наголосили  на забороні спалювання сміття на присадибних ділянках та пояснили алгоритм дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів.

В Кременчуці працівники Служби порятунку провели рейд спільно з представниками Автозаводської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Мешканцям багатоквартирних житлових будинків, одного з мікрорайонів міста, нагадали про безпечну експлуатацію електропобутових приладів в умовах відключень електропостачання та наголосили на безпечному використанню відкритих джерел вогню.

Подібні рейди громадами Полтавського району провели і рятувальники разом із співробітниками поліції та працівниками Новосанжарської місцевої пожежної охорони. Під час бесід рятувальники розповідали основні причини виникнення пожеж в оселях та нагадували правила безпечного користування  електрообігрівальними приладами, пічним опаленням. Особливу увагу фахівці ДСНС звертали на дотримання правил пожежної безпеки в умовах аварійних відключень електроенергії. Зокрема, роз’яснювали як безпечно користуватися газовими туристичними пальниками та генераторами. Крім того, надзвичайники нагадали порядок дій після сигналу «Повітряна тривога!» та у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів.

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

2.jpg

6.jpg

Схожі матеріали
Контакти