Рятувальники Полтавщини продемонстрували готовність до ліквідації надзвичайних ситуацій

clock
08.06.2023 14:01

8 червня у Полтавській громаді відбулися збори з питань цивільного захисту. У заході взяли участь співробітники структурних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України, працівники Полтавської ОВА, Національної поліції, представники Державної служби медицини катастроф, територіальних громад Полтавщини та інші.

Заступник начальника обласної військової адміністрації Олексій Бруслик та заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олександр Лисенко привітали учасників зборів, наголосили на важливості проведення практичної демонстрації готовності сил і засобів спеціалізованих служб до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Рятувальники продемонстрували пожежні та спеціальні автомобілі, сучасне обладнання, засоби та техніку для пошуку й порятунку людей на воді, проведення гуманітарного розмінування, здійснення загальної координації, моніторинг ситуації у режимі реального часу, надання психологічної допомоги постраждалим, пункти забезпечення діяльності оперативної служби.

Під час зборів було відмічено високий професіоналізм, злагодженість надзвичайників пожежно-рятувальних підрозділів та готовність протидіяти усім викликам сьогодення, зокрема ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій, збройної агресії, надання допомоги постраждалим.

Схожі матеріали