Контраст
Шрифт

Психологи Головного управління в рамках програми «Ти як?» провели тренінги з першої психологічної допомоги для комунікаційників регіону

clock
10.02.2024 09:20

9 лютого  у м. Полтава та м. Кременчук проведено тренінг для представників ЗМІ та комунікаційних служб, направлені на розбудову регіональної координації Всеукраїнської програми  ментального здоров’я «Ти як?»

Захід відкрив перший заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Богдан Корольчук.

Майданчиком для розробки та ухвалення рішень програми виступає Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті міністрів України.

Організатором майданчиків для обговорення інформаційної частини та тренінгів з першої психологічної допомоги виступила регіональний координатор Юлія Ющенко, яка у своєму виступі спиралась на слова  Олени Зеленської, зокрема: «Психічне здоров’я наших людей – це та легендарна українська стійкість, яка потребує підтримки.»

Психологині ГУ ДСНС України у Полтавській області Юлія Фалєєва та Тетяна Ватульова продемонстрували техніки, які допоможуть збереженню та підтримці психічного та емоційного стану в умовах високого навантаження та стресу.

Присутні отримали корисні поради щодо збереження стійкості до негативних чинників, які можуть заважати професійному висвітленню подій

 

Схожі матеріали
Контакти