Проведено заняття згідно інформаційної кампанії «Україна без бар’єрів»

clock
07.06.2023 05:53

Психологи Головного управління продовжують проводити освітні заходи з рятувальниками Полтавської області.

6 червня проведено практичне заняття з полтавськими рятувальниками на тему: «Особливості   інформаційної кампанії  «Україна без бар’єрів»: інклюзія, стереотипи, толерантність, прийняття, доступність».

Співробітникам доведено інформацію про  засади безбар’єрності, зокрема про Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, ухвалену в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Метою Національної стратегії є створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими через інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності до всіх сфер державної політики.

В ході дискусії обговорено особливості етичного ставлення, підтримання контакту, надання допомоги тим, хто її потребує, враховуючи різноманітні аспекти.

До учасників були доведені основні поняття важливої для нашої країни тематики: бар’єри, стереотипи, інклюзія, залучення, недискримінація, толерантність, прийняття, доступність, гендерна рівність, правила коректної мови.

Схожі матеріали