Контраст
Шрифт

Полтавські рятувальники вдосконалили навики з домедичної допомоги

clock
28.11.2022 15:40

28 листопада фахівці КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського ПОР» провели для співробітників Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області та пожежно-рятувальних підрозділів м. Полтави тренінг на тему «Надання допомоги при травмах, пораненнях та невідкладних станах».

Під час тренінгу медичні працівники навчали рятувальників навикам надання першої домедичної допомоги. Зокрема, розповідали як допомоги потерпілим під час різних надзвичайних подій та продемонстрували способи зупинки кровотеч, надання допомоги потерпілим у випадку травм, переломів, опіків, а також дії у разі зупинки дихання та кровообігу у людини.

В свою чергу, надзвичайники мали змогу самостійно допомогти умовному потерпілому та надати першу домедичну допомогу до прибуття бригади швидкої.

Після завершення тренінгу всі учасники отримали відповідні сертифікати.

Варто додати, що такі знання є дуже важливими в професії рятувальників, оскільки під час надзвичайних подій та ситуацій бійці ДСНС першими прибувають на місце виклику, тож від їх вміння надати першу домедичну допомогу може залежати життя і здоров’я людини.

100.jpg

101.jpg

102.jpg

Схожі матеріали