Піротехніки Полтавського гарнізону отримали спорядження від міжнародних партнерів

clock
14.12.2023 13:35

14 грудня представники Міжнародного комітету Червоного Хреста передали для піротехніків Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Полтавській області комплекти медичних аптечок, ручні ноші, тактичні наколінники та налокітники. 

Перший заступник начальника Головного управління подякував міжнародним партнерам за підтримку. 

«Наші сапери проводять гуманітарне розміновування деокупованих територій. Забезпечення піротехніків сучасним обладнанням, надійним спорядженням та технікою допоможе швидше та ефективніше виконувати поставлені завдання», - наголосив Олег Горбенко.

Роботу саперів та їх вклад у створення необхідних умов для сталого життєзабезпечення населення на деокупованих територіях важко переоцінити. За підтримки влади, міжнародних партнерів та благодійних організацій піротехніків забезпечують усім необхідним, створюють максимально комфортні умови для несення служби та професійного розвитку.

Перший заступник начальника обласної Служби порятунку Олег Горбенко оглянув хід ремонтних робіт в оновленому приміщенні для піротехнічного підрозділу. 

«Черговий приклад ефективної співпраці та взаємодії. Наразі в області триває набір до команди саперів, які вже незабаром працюватимуть в більш сучасних умовах, використовуючи передові технологічні рішення для виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів», - зауважив Олег Горбенко.