Контраст
Шрифт

Між Головним управлінням та Полтавською політехнікою підписано Меморандум про співпрацю

clock
21.11.2022 08:46

Начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб та ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко підписали Меморандум про співпрацю. 

Фахівці ДСНС проводили для студентів, викладачів та персоналу навчального закладу тренінги, заняття, спільні навчання з безпеки життєдіяльності, пожежної та техногенної безпеки.

Відповідно до підписаного Меморандуму між рятувальниками та Національним університетом продовжиться співпраця у сферах наукової, методичної, навчальної, інформаційної та іншої діяльності.

Начальник Головного управління Володимир Салогуб зазначив, що безпека учасників освітнього процесу повинна бути на першому місці, а тому офіційне закріплення намірів про співпрацю є дуже важливим.

«Спільними зусиллями, використовуючи сучасні методи продовжимо навчати актуальним правилам безпеки, проводити тренування з персоналом університету, аби у разі надзвичайної події мінімізувати наслідки», - зауважив начальник ДСНС області.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Схожі матеріали