Контраст
Шрифт

Фахівці ДСНС та поліцейські нагадують дітлахам правила безпечної поведінки

clock
23.11.2022 10:00

22 листопада співробітники Полтавського районного управління  ГУ ДСНС України у Полтавській області спільно з працівниками нацполіції провели онлайн-уроки для дітей та відвідали навчальні заклади Новосанжарської, Решетилівської, Опішнянської, Карлівської, Ланнівської, Мартинівської територіальних громад.

Під час занять рятувальники і поліцейські нагадували порядок дій після сигналу повітряної тривоги та правила поведінки в укритті. Також за допомогою інтерактивної гри з мінної небезпеки, розробленої міжнародною організацією UNICEF, роз’яснювали присутнім які бувають види вибухонебезпечних предметів та що робити у разі їх виявлення. 

Крім того рятувальники розповідали про найбільш розповсюджені причини виникнення пожеж під час опалювального періоду, алгоритм дій у разі виникнення займання та правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Окрему увагу дітей надзвичайники звернули на дотримання правил безпечного поводження біля водойм, адже незабаром з’явиться перший тонкий лід, який завжди є дуже небезпечним.  

 

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Схожі матеріали