Контраст
Шрифт

Кременчуцький район: піротехніки знешкодили вибухонебезпечний предмет часів минулих війн

clock
25.01.2023 15:45

25 січня в смт Семенівка Кременчуцького району піротехнічною групою Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Полтавській області на спеціальному підривному майданчику шляхом підриву знищено артснаряд калібром 152 мм, часів минулих війн, який було виявлено 24 січня на відкритій території.

ДСНС України нагадує, що у разі виявлення боєприпасів, або речей за зовнішніми ознаками схожими на боєприпаси, необхідно негайно припинити усі роботи в районі виявлення вибухонебезпечного предмета, попередити про підозрілий предмет людей, які знаходяться поряд.

Відвести на відстань не менше 100 метрів людей, намагаючись рухатись по своїх слідах. Необхідно позначити місце перебування предмета, а по можливості огородити його за допомогою підручних матеріалів: дощок, гілок, мотузок тощо.

Також, потрібно негайно повідомити про знахідку місцеві органи виконавчої влади, Державну службу України з надзвичайних ситуацій та поліцію, зазначити чітко адресу, місце виявлення боєприпасів. Очікувати фахівців необхідно на безпечній відстані від знахідки та не допускати інших людей до місця виявлення.

1.jpg

2.jpg

Схожі матеріали