ГоловнаБІЗНЕСУОрганізація здійснення державного нагляду (контролю)Заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки
 Версія для друку

На виконання Доручення Прем’єр-міністра України від 27.01.2021 року протягом лютого-квітня 2021 року співробітниками Головного управління та структурних підрозділів ГУ ДСНС України у Полтавській області проводитимуться заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, у власності (володінні) користуванні яких перебувають готелі, пансіонати, хостели, будинки для людей похилого віку та з інвалідністю. 

Наказами Головного управління передбачено перевірити 174 суб’єкти господарювання у сфері управління (користуванні, володінні) яких перебуває 95 готелів, 3 пансіонати, 11 хостелів та  65 будинків для людей похилого віку та з інвалідністю.

Станом на 25.02.2021 органами державного нагляду (контролю)
у сфері техногенної та пожежної безпеки проведено перевірки 56 зазначених об’єктів. Зокрема  зі складанням відповідних розпорядчих документів (актів
та приписів) перевірено  25 готелів, 1 пансіонат,  1 хостел та  29  будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

За результатами проведених заходів виявлено 526 порушень вимог законодавства у сфері пожежної і техногенної безпеки. До адміністративної відповідальності притягнуто  58  керівників та відповідних осіб.

Відносно 31-го суб’єкту господарювання складено акти стосовно неможливості здійснення заходу державного нагляду (контролю). Причини: 27 СГ - не відносяться до високого ступеня ризику, не зареєстровані платником ПДВ та застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, 1 випадок недопущення уповноваженої посадової особи ДСНС  до проведення заходу державного нагляду (контролю) - направлено інформаційний лист до прокуратури, 1 СГ змінив місце провадження господарської діяльності, 1 об’єкт СГ не експлуатується, 1 СГ припинив господарську діяльність.

Головним управлінням підготовлено та направлено до Полтавського адміністративного суду позовну заяву про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) щодо Горішньоплавнівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина», розташованого за адресою: 39800, Полтавська область, м Горіші Плавні, пров. Молодіжний, буд 6 у вигляді повного зупинення експлуатації даної будівлі.

Наразі робота по проведенню позапланових перевірок вказаних об’єктів продовжується. Головним управління ДСНС України у Полтавській області встановлено відповідний контроль за  проведенням даної роботи.

 

Більш детальну інформацію за результатами перевірок можна знайти за посиланням: https://inspections.gov.ua

 

    Твіт