ГоловнаВсеукраїнський тиждень права
Знайдено: 15

Всеукраїнський тиждень права

У рамках Всеукраїнського тижня права для рятувальників провели лекцію з питань реалізації і захисту прав людини від 12 Грудня 2019р.
На виконання розпорядження КМУ від 24.07.2019 №568-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права», на виконання наказу ДСНС України від 20.09.2019 №545 «Про затвердження Плану заходів ДСНС із проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права» 12 грудня в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області проведено лекції та бесіди з особами начальницького складу та працівниками з питань реалізації і захисту прав людини.
Заходи до Всеукраїнського тижня права «День відкритих дверей» від 12 Грудня 2019р.
Відповідно до Плану заходів ДСНС України з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права 12 грудня в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області зустрічали учнів Полтавської спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради.
Міжнародні механізми захисту прав людини. Право громадян України на звернення до конвенційних органів з захисту прав людини від 12 Грудня 2019р.
Система міжнародних (міждержавних) органів і організацій, що діють з метою здійснення міжнародних стандартів прав і свобод людини чи їх відновлення у випадку порушення, складає механізм міжнародного захисту прав людини. Слід зазначити, що, окрім міждержавних органів і організацій, у світі існує безліч так званих неурядових правозахисних організацій.
Реалізація права громадян на життя та безпеку у реформах служби цивільного захисту ДСНС України від 11 Грудня 2019р.
Зміни, що відбуваються у зв’язку з децентралізацією влади, реформуванням системи безпеки і оборони держави, передачею окремих повноважень щодо організації та забезпечення пожежогасіння та реагування на надзвичайні ситуації від державних органів до органів місцевого самоврядування, зумовили необхідність проведення реформування системи ДСНС.
Реалізація і захист прав людини у Конституції України від 11 Грудня 2019р.
Дотримання прав людини є ключовою національною ідеєю усіх демократичних країн світу. Незалежно від обраної формули національної ідеї, в її центрі має знаходитися людина, її інтереси, дотримання прав і свобод.
Загальна декларація прав людини від 10 Грудня 2019р.
10 грудня 1948 року в Парижі Генеральна Асамблея ООН урочисто прийняла Загальну декларацію прав людини – перший документ, який на міжнародному рівні проголосив основні громадянські, політичні, соціальні, економічні та культурні права і таким чином встановив їх стандарти.
У рамках Всеукраїнського тижня права для полтавських рятувальників провели лекційне заняття від 9 Грудня 2019р.
9 грудня, у рамках Всеукраїнського тижня права, на базі 1-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Полтавській області юрисконсультом Загону Соловйовою Наталією для співробітників Полтавського міськрайонного управління та підпорядкованих підрозділів проведено лекційне заняття на теми: «Загальна декларація прав людини» та «Реалізація і захист прав людини, в тому числі учасників Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб і постраждалих унаслідок зазначеної операції».
До Всеукраїнського тижня права відбудуться заходи з питань реалізації і захисту прав людини від 9 Грудня 2019р.
10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.
Реформи у сфері політики ДСНС України, втілені у життя на Полтавщині, реалізують право громадян на життя та безпеку від 13 Грудня 2018р.
«Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю», - проголошує Конституція України. Конституція, як Основний Закон держави відображає реалізацію одного із основоположних і невід’ємних прав людини, проголошеного Загальною Декларацією прав людини 10.12.1948 року, а саме права на життя.
«День відкритих дверей» в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області від 12 Грудня 2018р.
Відповідно до Плану заходів ДСНС України з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права сьогодні в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області зустрічали студентів Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського НТУ.
В Головному управлінні проходять заходи у рамках Всеукраїнського тижня права від 11 Грудня 2018р.
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року №681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» та окремого доручення ДСНС України від 01.10.2018 року №В-149 «Про виконання Плану заходів ДСНС України з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» сьогодні в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області проведено лекції та бесіди з особами начальницького складу та працівниками з питань реалізації і захисту прав людини.
Рятувальники вдосконалили знання з реалізації та захисту прав людини від 11 Грудня 2018р.
10 грудня, у рамках Всеукраїнського тижня права на базі 1-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Полтавській області юрисконсультом загону Соловйовою Наталією для особового складу Полтавського міськрайонного управління та підрозділів проведено лекційне заняття на тему: «Реалізація і захист прав людини».
ОБМЕЖЕННЯ ПІД ЧАС НАДЗВИЧАЙНОГО СТАНУ: ОРІЄНТИРИ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ СТАТТІ 15 ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОНВЕНЦІЇ З ПРАВ ЛЮДИНИ від 11 Грудня 2018р.
Орієнтири щодо застосування статті 15 Конвенції - відступ від зобов’язань під час надзвичайної ситуації були підготовлені відділом досліджень Європейського суду з прав людини.
Реалізація і захист прав людини: пільги учасників Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил, членів їхніх сімей та внутрішньо переміщених осіб і постраждалих унаслідок зазначеної операції від 11 Грудня 2018р.
Пріоритетом для будь-якої держави має бути дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права. Так, в Конституції України окремий розділ присвячено правам і свободам людини і громадянина. Стаття 21 Конституції України визначає, що всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Відповідно до статті 22 Основного Закону держави права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. Частина 3 статті 22 Конституції України підкреслює, що за прийняття нових законів або при внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. від 10 Грудня 2018р.
10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Шукати за номером

Шукати за назвою (змістом)

Період    Твіт