ГоловнаВсеукраїнський тиждень права
Знайдено: 7

Всеукраїнський тиждень права

Реформи у сфері політики ДСНС України, втілені у життя на Полтавщині, реалізують право громадян на життя та безпеку від 13 Грудня 2018р.
«Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю», - проголошує Конституція України. Конституція, як Основний Закон держави відображає реалізацію одного із основоположних і невід’ємних прав людини, проголошеного Загальною Декларацією прав людини 10.12.1948 року, а саме права на життя.
«День відкритих дверей» в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області від 12 Грудня 2018р.
Відповідно до Плану заходів ДСНС України з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права сьогодні в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області зустрічали студентів Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського НТУ.
В Головному управлінні проходять заходи у рамках Всеукраїнського тижня права від 11 Грудня 2018р.
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року №681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» та окремого доручення ДСНС України від 01.10.2018 року №В-149 «Про виконання Плану заходів ДСНС України з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» сьогодні в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області проведено лекції та бесіди з особами начальницького складу та працівниками з питань реалізації і захисту прав людини.
Рятувальники вдосконалили знання з реалізації та захисту прав людини від 11 Грудня 2018р.
10 грудня, у рамках Всеукраїнського тижня права на базі 1-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Полтавській області юрисконсультом загону Соловйовою Наталією для особового складу Полтавського міськрайонного управління та підрозділів проведено лекційне заняття на тему: «Реалізація і захист прав людини».
ОБМЕЖЕННЯ ПІД ЧАС НАДЗВИЧАЙНОГО СТАНУ: ОРІЄНТИРИ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ СТАТТІ 15 ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОНВЕНЦІЇ З ПРАВ ЛЮДИНИ від 11 Грудня 2018р.
Орієнтири щодо застосування статті 15 Конвенції - відступ від зобов’язань під час надзвичайної ситуації були підготовлені відділом досліджень Європейського суду з прав людини.
Реалізація і захист прав людини: пільги учасників Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил, членів їхніх сімей та внутрішньо переміщених осіб і постраждалих унаслідок зазначеної операції від 11 Грудня 2018р.
Пріоритетом для будь-якої держави має бути дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права. Так, в Конституції України окремий розділ присвячено правам і свободам людини і громадянина. Стаття 21 Конституції України визначає, що всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Відповідно до статті 22 Основного Закону держави права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. Частина 3 статті 22 Конституції України підкреслює, що за прийняття нових законів або при внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. від 10 Грудня 2018р.
10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Шукати за номером

Шукати за назвою (змістом)

Період    Твіт