ГоловнаОстанні новини22 Листопада, 2021р.
 Версія для друку

Надзвичайники дбають про безпеку дітей, навчаючи їх правилам безпечної життєдіяльності!

Опубліковано: 22.11.2021, 08:00

Дбати про безпеку дітей, навчати їх правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях –  актуальне завдання для всіх дорослих, адже діти – майбутнє нації. Зі свого боку  рятувальники докладають максимальних зусиль, щоб попередити виникнення надзвичайних подій за участю молодого покоління: здійснюють активну інформаційно-роз’яснювальну роботу, зокрема, в закладах освіти; влаштовують для дітлахів пізнавальні екскурсії; спілкуються про створення безпечного середовища для дітей з батьками та педагогамии, а також долучаються до інших активностей за участю малечі.

Так, на Полтавщині, 18 листопада інспектори Кременчуцького районного управління в рамках «Тижня безпеки» провели зустріч з вихованцями комунального закладу дошкільної освіти «Малятко» в смт Семенівка. Дітям рятувальники розповіли як правильно поводити себе з побутовими приладами, в ігровій формі пояснили, що сірники можуть бути небезпечними. Також, малечі показали пожежний автомобіль, розповіли про його спорядження та продемонстрували гасіння умовного займання. Днем раніше в Староаврамівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського району фахівцями ДСНС було проведено для дітей 5-7 класів заняття з правил безпеки життєдіяльності, під час якого, зокрема, рятувальники навчали алгоритму дій при виникненні пожежі та роздали тематичні пам'ятки.

Фахівці Служби порятунку «101» постійно долучаються до навчання підростаючого покоління правилам пожежної та техногенної безпеки. Водночас рятувальники закликають дорослих дбати про добробут своїх дітей та змалечку прищеплювати їм відповідальне ставлення до поводження з вогнем, поблизу водойм, у разі виявлення невідомих предметів тощо.


   
Останні новини
2 Грудня08:26 Реалізація пріоритетного напряму розвитку ДСНС щодо нульової толерантності до корупції
2 Грудня08:19 Свою роботу розпочав офіційний портал добровільної та місцевої пожежної охорони
2 Грудня08:02 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
1 Грудня11:48 Рятувальники проводять для школярів цікаві профілактичні заходи
1 Грудня09:09 Лубенські рятувальники нагадали правила пожежної безпеки у опалювальний період
1 Грудня08:00 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону! (ВІДЕО)
30 Листопада15:39 У Головному управлінні відбулася нарада по підсумкам роботи рятувальників за 10 місяців
30 Листопада09:35 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 82 тисячі вибухонебезпечних предметів
29 Листопада14:32 Фахівці ДСНС розповіли дітям правила безпечної поведінки
29 Листопада11:19 Надзвичайники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
29 Листопада10:19 За тиждень на Полтавщині рятувальники ліквідували 53 пожежі та врятували 3 людини
29 Листопада09:19 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 62 людини та ліквідували 1 тис. 151 пожежу
29 Листопада08:11 Попередження про небезпечні метеорологічні явища
26 Листопада11:11 На Полтавщині рятувальники проводять посилену роз’яснювальну роботу серед громадян щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
26 Листопада09:51 Центр супутникового моніторингу та збільшення кількості протипожежних літаків: МВС пропонує новий підхід до ліквідації надзвичайних ситуацій
Останні новини