ГоловнаОстанні новини18 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

Рятувальники разом з працівниками закладів освіти проводять спеціальні тренування

Опубліковано: 18.10.2021, 10:21

З метою відпрацювання злагоджених дій під час організації і гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт,  співробітники  1-ї та 2-ї державних пожежно-рятувальних частин спільно з адміністрацією Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» днями провели спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту на території начального закладу.

Під час тренувань фахівцями ДСНС було проведено ліквідацію умовної пожежі в будівлі одного із студентських гуртожитків та порятунок потерпілих із задимленого середовища. Так, згідно тактичного задуму, внаслідок сильного задимлення 4 студентів не змогли самостійно своєчасно вийти з приміщення. Рятувальники за допомогою автодрабини провели евакуацію людей.

По завершенню практичної частини всі бажаючі мали можливість відпрацювати навички гасіння  умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння.

У тренуваннях взяли участь 7 чоловік особового складу та  2 одиниці техніки від ДСНС та добровільна пожежна дружина університету.

Також, співробітники 2-ї державної пожежно-рятувальної частини провели спільно з адміністрацією гімназії №25 Полтавської міської ради спеціальні об’єктові тренування, під час яких проводилася евакуація учнів. По завершенню, з дітьми було проведено бесіди щодо дотримання  правил безпеки в побуті та під час перебування в навчальному закладі, а також  всі бажаючі мали змогу ліквідувати умовну пожежу та оглянути аварійно-рятувальну техніку. У тренуваннях взяли участь від ДСНС 1 одиниця техніки та 4 чоловіки особового складу.

7.jpg            8.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
2 Грудня08:26 Реалізація пріоритетного напряму розвитку ДСНС щодо нульової толерантності до корупції
2 Грудня08:19 Свою роботу розпочав офіційний портал добровільної та місцевої пожежної охорони
2 Грудня08:02 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
1 Грудня11:48 Рятувальники проводять для школярів цікаві профілактичні заходи
1 Грудня09:09 Лубенські рятувальники нагадали правила пожежної безпеки у опалювальний період
1 Грудня08:00 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону! (ВІДЕО)
30 Листопада15:39 У Головному управлінні відбулася нарада по підсумкам роботи рятувальників за 10 місяців
30 Листопада09:35 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 82 тисячі вибухонебезпечних предметів
29 Листопада14:32 Фахівці ДСНС розповіли дітям правила безпечної поведінки
29 Листопада11:19 Надзвичайники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
29 Листопада10:19 За тиждень на Полтавщині рятувальники ліквідували 53 пожежі та врятували 3 людини
29 Листопада09:19 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 62 людини та ліквідували 1 тис. 151 пожежу
29 Листопада08:11 Попередження про небезпечні метеорологічні явища
26 Листопада11:11 На Полтавщині рятувальники проводять посилену роз’яснювальну роботу серед громадян щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
26 Листопада09:51 Центр супутникового моніторингу та збільшення кількості протипожежних літаків: МВС пропонує новий підхід до ліквідації надзвичайних ситуацій
Останні новини