ГоловнаОстанні новини8 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

Відбулося засідання Колегії Головного управління по підсумкам роботи у третьому кварталі

Опубліковано: 08.10.2021, 15:15

8 жовтня під головуванням начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба відбулося засідання Колегії по підсумкам діяльності Головного управління та підпорядкованих підрозділів у третьому кварталі та визначення пріоритетних завдань на четвертий квартал.

На початку наради начальник Полтавського гарнізону ДСНС України Володимир Салогуб вручив звання служби цивільного захисту та наголосив підлеглим на основні завдання та пріоритетні напрямки роботи. Зокрема, було наголошено на безумовному дотриманні антикорупційного законодавства під час службової діяльності, карантинних вимог пов’язаних з коронавірусною хворобою, оперативному реагуванні на усі надзвичайні події та ситуації, проведенні профілактичних заходів по запобіганню травмування та загибелі людей на пожежах.

Під час засідання було проаналізовано роботу підпорядкованих підрозділів з питань реагування на надзвичайні ситуації. Також, присутні обговорили стан організації державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, стан ресурсного забезпечення та утримання матеріально-технічної бази підрозділів області до функціонування в осінньо-зимовий період. Крім того, учасники наради розглянули питання кадрового забезпечення, стану зміцнення дисципліни та дотримання законності серед особового складу. Обговорили на Колегії і стан забезпечення місцевої пожежної охорони в територіальних громадах та комплекс заходів по запобіганню поширення коронавірусної інфекції.

Наостанок засідання були підбиті підсумки наради, після чого були надані відповідні доручення для ефективнішого виконання службових завдань.

 1001.jpg 1003.jpg

1004.jpg 1006.jpg

1005.jpg 1002.jpg

 

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
19 Жовтня10:28 Глобинські рятувальники провели профілактичні бесіди з громадянами щодо дотримання правил пожежної безпеки
19 Жовтня09:44 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
18 Жовтня12:01 За тиждень на Полтавщині рятувальники ліквідували 49 пожеж та врятували 5 людей
18 Жовтня11:33 Рятувальники та працівники лісгоспів проводять рейди лісовими масивами
18 Жовтня10:21 Рятувальники разом з працівниками закладів освіти проводять спеціальні тренування
18 Жовтня08:31 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 24 особи та ліквідували більше 1 тис. 700 пожеж
17 Жовтня13:58 Полтавська область: рятувальники проводять посилену профілактичну роботу у житловому секторі
17 Жовтня09:02 ДСНС нагадує громадянам правила безпечного обігріву помешкань
15 Жовтня09:06 Президент Володимир Зеленський привітав українських військовослужбовців з Днем захисників і захисниць України та вручив державні нагороди
15 Жовтня09:04 Кременчук: рятувальники взяли участь в урочистостях до Дня захисників та захисниць України
15 Жовтня08:00 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
14 Жовтня11:21 Привітання Голови ДСНС з нагоди Дня захисників і захисниць України!
14 Жовтня11:00 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба з нагоди Дня захисників і захисниць України!
13 Жовтня16:00 Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський вручив державні та відомчі нагороди рятувальникам
13 Жовтня11:59 В Головному управлінні відбулися урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України
Останні новини