ГоловнаОстанні новини8 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

Надзвичайники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки

Опубліковано: 08.10.2021, 08:04

З метою попередження виникнення пожеж в приватному житловому секторі та у природних екосистемах рятувальники продовжують проводити профілактичні бесіди з громадянами.

Так, за останні кілька днів фахівці ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в Семенівській, Машівській, Кобеляцькій, Диканській, Полтавській, Карлівській та Решетилівській територіальних громадах.

Під час спілкування рятувальники  роз’яснювали правила пожежної безпеки, розповідали як необхідно діяти у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події, а також роздавали тематичні пам’ятки та листівки.

Особлива увага під час роз’яснювальної роботи приділялась вимогам пожежної безпеки у опалювальний період. Не залишилось поза увагою й питання стану електромережі, громадянам розповіли, яку небезпеку виникнення пожеж через коротке замкнення електромережі містить в собі наявність «скруток» та застосування саморобних плавких запобіжників в електролічильниках.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте. Слідкуйте за справністю електричних мереж. Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню!

40.jpg              41.jpg

42.jpg              43.jpg

44.jpg              45.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
2 Грудня08:26 Реалізація пріоритетного напряму розвитку ДСНС щодо нульової толерантності до корупції
2 Грудня08:19 Свою роботу розпочав офіційний портал добровільної та місцевої пожежної охорони
2 Грудня08:02 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
1 Грудня11:48 Рятувальники проводять для школярів цікаві профілактичні заходи
1 Грудня09:09 Лубенські рятувальники нагадали правила пожежної безпеки у опалювальний період
1 Грудня08:00 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону! (ВІДЕО)
30 Листопада15:39 У Головному управлінні відбулася нарада по підсумкам роботи рятувальників за 10 місяців
30 Листопада09:35 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 82 тисячі вибухонебезпечних предметів
29 Листопада14:32 Фахівці ДСНС розповіли дітям правила безпечної поведінки
29 Листопада11:19 Надзвичайники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
29 Листопада10:19 За тиждень на Полтавщині рятувальники ліквідували 53 пожежі та врятували 3 людини
29 Листопада09:19 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 62 людини та ліквідували 1 тис. 151 пожежу
29 Листопада08:11 Попередження про небезпечні метеорологічні явища
26 Листопада11:11 На Полтавщині рятувальники проводять посилену роз’яснювальну роботу серед громадян щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті
26 Листопада09:51 Центр супутникового моніторингу та збільшення кількості протипожежних літаків: МВС пропонує новий підхід до ліквідації надзвичайних ситуацій
Останні новини