ГоловнаОстанні новини5 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

Понад 600 піротехніків ДСНС здійснюють роботи із розмінування території України від вибухонебезпечних предметів

Опубліковано: 05.04.2021, 10:09

Щороку 4 квітня світ відзначає  Міжнародний день просвіти щодо мінної безпеки та допомоги в протимінній діяльності, започаткований Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення обізнаності населення про небезпеку, яку несуть в собі міни та вибухонебезпечні залишки війни.

Ця проблема є надзвичайно актуальною для України, оскільки вже понад 5 років на окупованих сусідньою країною-агресором українських територіях ведуться бойові дії.

Для Державної служби України з надзвичайних ситуацій очищення території держави від вибухонебезпечних предметів часів минулих війн на сьогодні є одним із пріоритетних завдань. Також, з 2014 року піротехніки ДСНС проводять роботи з виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів, якими забруднені Донецька та Луганська області унаслідок ворожих обстрілів на сході України.

Працювати доводиться у надзвичайно складних умовах тотального замінування територій. Так, з початку залучення (з 06.07.2014) піротехніками ДСНС на території Донецької та Луганської областей виявлено, вилучено та знешкоджено близько 220 тисяч одиниць ВНП, перевірено ділянки територій загальною площею понад 32 тис. га, а також акваторії водних об'єктів загальною площею 101 га.

Загалом, упродовж минулого року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили понад 70 тис. вибухонебезпечних предметів, у тому числі, більше 2 тис. 100 авіаційних бомб.

100 піротехнічних розрахунків ДСНС чисельністю понад 600 чоловік особового складу  безстрашно виконують роботи із розмінування земель від вибухонебезпечних предметів по Україні, понад 100 чоловік щодня виконують завдання з розмінування території Донецької та Луганської областей. Вони — герої сьогодення, які, ризикуючи власним життям, рятують інших від смертельної небезпеки, що несуть боєприпаси.

З кожним роком все більше людей травмуються від дії ВНП. Особливо ми повинні звернути увагу на проблему захисту дітей від небезпечних знахідок, які часто маскуються під предмети побуту, дитячі іграшки тощо. Саме тому рятувальники постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами, навчають їх правилам поведінки під час виявлення підозрілих предметів, а також відвідують дошкільні та навчальні заклади в усіх регіонах держави, розповідаючи дітям про основи мінної безпеки.

піротехніки_1.jpg                   піротехніки_2.jpg

 


   
Останні новини
13 Квітня14:24 Кременчуцькі рятувальники разом з лісниками провели профілактичний рейд лісовим масивом
13 Квітня11:42 Диканські рятувальники провели спеціальне навчання для працівників підприємства
12 Квітня09:31 ДСНС застерігає: випалювання сухостою — незаконна діяльність, що несе загрозу природному фонду країни, людським життям та оселям!
11 Квітня11:00 Рятувальники проводять роз’яснювальна роботу в лісових масивах
9 Квітня11:23 Психологом Головного управління проведено он-лайн заняття для державних службовців
9 Квітня10:23 Рятувальники проводять профілактичні заходи з метою недопущення пожеж в екосистемах
9 Квітня08:36 Закликаємо врятувати життя донечці дніпропетровського рятувальника Олексія Шевчика!
7 Квітня09:55 Психологом Головного управління проведено практичне заняття
7 Квітня09:01 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
7 Квітня09:00 Попередення про пориви вітру в Україні
6 Квітня10:28 За тиждень на Полтавщині рятувальники ліквідували 215 пожеж та врятували 4 людини
5 Квітня10:17 Голова ДСНС України Микола Чечоткін взяв участь у селекторній нараді щодо підготовки до пожежонебезпечного періоду 2021 року
5 Квітня10:09 Понад 600 піротехніків ДСНС здійснюють роботи із розмінування території України від вибухонебезпечних предметів
3 Квітня10:51 Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах області
2 Квітня08:49 Рятувальники закликають громадян не спалювати суху рослинність
Останні новини