ГоловнаОстанні новини24 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники напередодні місцевих виборів проводять знезараження приміщень, які будуть задіяні у процесі волевиявлення громадян

Опубліковано: 24.10.2020, 09:26

Уже цієї неділі в Україні відбудуться вибори до місцевих рад. Рятувальники докладають усіх зусиль, аби створити безпечні умови для волевиявлення громадян. Зокрема, здійснюють протипожежні інструктажі з членами виборчих комісій та персоналом, що буде задіяний у виборчому процесі, оглядають приміщення, на території яких розміщуватимуться виборчі дільниці, на їх відповідність вимогам пожежної та техногенної безпеки.

Окрім цього, фахівці Служби порятунку проводять знезараження приміщень, які будуть задіяні у виборчому процесі,  це один із найважливіших кроків у боротьбі з коронавірусною інфекцією та запобіганні поширенню COVID-19 серед населення.

Так, 21 жовтня, на Житомирщині фахівці ДСНС провели знезараження 13-ти виборчих дільниць на території Андрушівського району. Обробка здійснювалася за допомогою моторизованих оприскувачів зі спецрозчином, а для особистої безпеки бійці ДСНС були одягнені у спеціальні костюми із захистом органів зору та дихання. Днем раніше андрушівські рятувальники здійснили санобробку 9-ти виборчих дільниць в смт Червоне та м. Андрушівка.

Днями подібну роботу провели рятувальники Херсонщини. Так, 20 жовтня, надзвичайники провели дезінфекцію 69 об'єктів, серед яких і виборчі дільниці.

Загалом, заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, зокрема, обробка приміщень виборчих дільниць, здійснюється надзвичайниками на території всієї країни.

Шановні громадяни! Фахівці Служби порятунку закликають вас дотримуватися протиепідемічних вимог та не наражати себе на небезпеку!

Виборча дільниця є місцем масового скупчення людей, а тому візьміть до уваги такі рекомендації:

Пам'ятайте, свідоме ставлення до власної безпеки та дотримання рекомендацій фахівців допоможе зменшити кількість заражень коронавірусною інфекцією!

1.jpg                  3.jpg     

2.jpg                  4.jpg


   
Останні новини
22 Січня16:31 На нараді в облдержадміністрації обговорили питання дотримання заходів протипожежної безпеки на об’єктах підвищеного ризику
22 Січня11:23 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
22 Січня10:26 У Полтаві відзначили День соборності України
21 Січня12:03 Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям, виходячи на кригу!
21 Січня10:21 Фахівці ДСНС роз’яснюють громадянам правила пожежної безпеки
21 Січня08:25 Вогнеборці нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
20 Січня10:16 Свято Водохреща пройшло в Україні без надзвичайних подій на водоймах
20 Січня08:25 Порушення правил пожежної безпеки призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!
19 Січня08:39 У Кременчуці рятувальники та поліцейські провели рейд поблизу зледенілої водойми
18 Січня14:16 На Водохреще на водоймах країни чергуватиме майже 2 тисячі рятувальників та 375 одиниць техніки ДСНС
18 Січня13:04 Фахівці ДСНС роз’яснюють рибалкам правила безпечної поведінки на льоду
18 Січня11:15 Полтавські рятувальники розповіли громадянам як не допустити в помешканні пожежі у опалювальний період
18 Січня09:15 За тиждень на Полтавщині рятувальники ліквідували 32 пожежі та врятували 3 людини
18 Січня08:33 Попередження про посилення льодових явищ на водоймах України
17 Січня09:00 Порушення правил пожежної безпеки у житловому секторі призводить до смертельних випадків та травмування громадян!
Останні новини