ГоловнаОстанні новини24 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники напередодні місцевих виборів проводять знезараження приміщень, які будуть задіяні у процесі волевиявлення громадян

Опубліковано: 24.10.2020, 09:26

Уже цієї неділі в Україні відбудуться вибори до місцевих рад. Рятувальники докладають усіх зусиль, аби створити безпечні умови для волевиявлення громадян. Зокрема, здійснюють протипожежні інструктажі з членами виборчих комісій та персоналом, що буде задіяний у виборчому процесі, оглядають приміщення, на території яких розміщуватимуться виборчі дільниці, на їх відповідність вимогам пожежної та техногенної безпеки.

Окрім цього, фахівці Служби порятунку проводять знезараження приміщень, які будуть задіяні у виборчому процесі,  це один із найважливіших кроків у боротьбі з коронавірусною інфекцією та запобіганні поширенню COVID-19 серед населення.

Так, 21 жовтня, на Житомирщині фахівці ДСНС провели знезараження 13-ти виборчих дільниць на території Андрушівського району. Обробка здійснювалася за допомогою моторизованих оприскувачів зі спецрозчином, а для особистої безпеки бійці ДСНС були одягнені у спеціальні костюми із захистом органів зору та дихання. Днем раніше андрушівські рятувальники здійснили санобробку 9-ти виборчих дільниць в смт Червоне та м. Андрушівка.

Днями подібну роботу провели рятувальники Херсонщини. Так, 20 жовтня, надзвичайники провели дезінфекцію 69 об'єктів, серед яких і виборчі дільниці.

Загалом, заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, зокрема, обробка приміщень виборчих дільниць, здійснюється надзвичайниками на території всієї країни.

Шановні громадяни! Фахівці Служби порятунку закликають вас дотримуватися протиепідемічних вимог та не наражати себе на небезпеку!

Виборча дільниця є місцем масового скупчення людей, а тому візьміть до уваги такі рекомендації:

Пам'ятайте, свідоме ставлення до власної безпеки та дотримання рекомендацій фахівців допоможе зменшити кількість заражень коронавірусною інфекцією!

1.jpg                  3.jpg     

2.jpg                  4.jpg


   
Останні новини
26 Листопада11:20 Рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження пожеж в житловому секторі
25 Листопада13:05 Рятувальники продовжують проводити дезінфекцію для запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції Covid-19
25 Листопада09:02 Попередження про погіршення погодних умов в Україні
24 Листопада11:32 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки
24 Листопада09:33 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 66 тисяч вибухонебезпечних предметів
23 Листопада09:53 За тиждень на Полтавщині рятувальники ліквідували 49 пожеж та врятували 3 людини
23 Листопада08:01 Увага! Попередження про ожеледицю
23 Листопада08:00 Рятувальники закликають українців дбати про безпеку дітей!
22 Листопада10:03 Рятувальники забезпечують чергування на об’єктах, де розміщено виборчі дільниці
21 Листопада10:17 У Києві презентували «Виклик» – перший український серіал про рятувальників (ВІДЕО)
20 Листопада15:26 Рятувальники проводять комплекс профілактичних заходів із запобігання поширення коронавірусної інфекції (ВІДЕО)
20 Листопада13:18 Делегація ДСНС України з робочим візитом відвідала Францію
20 Листопада11:07 Рятувальники проводять профілактичні рейди по житловому сектору
19 Листопада10:59 Сьогодні працівники гідрометеорологічної служби відзначають своє професійне свято
19 Листопада10:53 Делегація ДСНС України з робочим візитом перебуває у Франції
Останні новини