ГоловнаОстанні новини3 Січня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники привітали ветерана пожежної охорони

Опубліковано: 03.01.2020, 15:23

3 січня виповнюється 80-років від дня народження колишнього начальника Управління державної пожежної охорони Полтавщини полковника внутрішньої служби Короля Василя Семеновича, який присвятив своє життя одній із найризикованіших служб нашого суспільства - пожежній охороні, службі покликаній рятувати життя людей, гасити пожежі. 

За тривалий час служби пройшов шлях від інспектора до керівника обласного управління. Приймав активну участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, виявивши при цьому  виключно мужність та героїзм. За проявлену самовідданість та професійні дії під час ліквідації Чорнобильської катастрофи Василь Семенович був нагороджений державною нагородою орденом - “Знак Пошани”.

Перебуваючи на посаді заступника та керівника обласного управління, поряд з виконанням основних завдань по організації рятування людей на пожежах, гасінню та недопущення пожеж, також сконцентрував свою увагу на створенні матеріально-технічної бази служби в області.

Завдяки його зусиллям було збудовано майже у кожному районі області нове приміщення пожежного депо, два спортивні комплекси, комплекси приміщень обласного управління та загону технічної служби. Поряд з будівництвом було вирішене питання матеріально-технічного забезпечення підрозділів та управлінського апарату, а саме пожежною та спецтехнікою, засобами зв’язку, паливо-мастильними матеріалами, бойовим одягом та спорядженням. У теперішній час ця потужна база використовується пожежно-рятувальною службою області.

Тепло та щиро ювіляра привітали від імені керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області та вручили подарунки. Нагороду – медаль «За відвагу на пожежі» від Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту вручив Голова обласного осередку В’ячеслав Вишня.

24.jpg               25.jpg


   
Останні новини
27 Лютого15:40 Увага! Попередження про пориви вітру
27 Лютого11:40 У м. Горішні Плавні підсумували проведення позапланових заходів державного нагляду
27 Лютого10:07 Рятувальники Полтавщини розповідають громадянам правила пожежної безпеки
26 Лютого13:40 Зіньківські рятувальники навчали працівників та учнів школи діям на випадок пожежі
26 Лютого11:23 Фахівці ДСНС нагадують розповсюджувачам піротехнічної продукції про недопущення продажу піротехнічних виробів, які можуть становити загрозу для життя та здоров’я людей
26 Лютого10:31 Рятувальники нагадали працівникам школи правила пожежної безпеки
25 Лютого13:11 Фахівці ДСНС нагадали громадянам правила пожежної безпеки
25 Лютого10:33 З початку 2020 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже 3 тис. 359 вибухонебезпечних предметів
25 Лютого10:03 Психологом ДСНС проведена психопрофілактична робота
24 Лютого14:16 Хорольські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у гімназії
24 Лютого10:13 Шишацькі рятувальники нагадали працівникам культури правила пожежної безпеки
24 Лютого08:31 За тиждень на Полтавщині виникло 36 пожеж
24 Лютого08:00 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов
22 Лютого09:38 Рятувальники закликають громадян не виходити на замерзлі водойми!
22 Лютого09:32 З початку 2020 року пожежі в Україні забрали життя 342 людей
Останні новини