ГоловнаОстанні новини16 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Психологом Головного управління проведено практичне заняття

Опубліковано: 16.04.2019, 09:26

15 квітня психологом Головного управління Юлією Фалєєвою проведено практичне заняття з посадовими  особами райдержадміністрацій Семенівського, Хорольського, Машівського, Зіньківського, Диканського та Лохвицького районів Полтавської області.

Тренінгове заняття проведено згідно вимог міжнародних стандартів у рамках проекту «Налагодження психосоціальної підтримки та забезпечення психічного здоров’я в Україні».

Учасники тренінгу  мали можливість дізнатися про ефективну комунікацію в умовах стрес-факторів, налагодженню алгоритму взаємодії спілкування у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Заняття проведено з 34 учасниками на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Особливий акцент зроблений на розкритті основних принципів Керівництва: прав людини, участі громади, принципу «не нашкодь», роботи з наявними ресурсами і можливостями, інтегрованими системами підтримки та багаторівневої підтримки.

Заняття було спрямоване на пропаганду психопрофілактики серед широких мас населення, підвищення рівня психологічної культури, ознайомлення з принципами забезпечення гуманітарних суб’єктів і громад стратегією планування й координування системи захисту психічного здоров’я та психосоціального благополуччя населення в розпалі надзвичайної ситуації.

Мета тренінгового заняття  - відпрацювати  навички вербальної та невербальної комунікації; навчитись виражати у спілкуванні з іншими зацікавленість за допомогою мови тіла та слів; спиратись на засади поваги та неупередженості при комунікації.

24.jpg               25.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області

 


   
Останні новини
16 Серпня15:28 Психолог ДСНС провела заняття на тему психологічного захисту населення
16 Серпня14:54 Визначено переможців з легкоатлетичного кросу
16 Серпня13:32 Фахівці ДСНС проводять профілактичні бесіди з громадянами щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності
16 Серпня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
15 Серпня09:52 Роз’яснення щодо пожежі очерету поблизу с. Вишняки Хорольського району
13 Серпня13:55 Представники Полтавської області повернулися з всеукраїнських змагань «Школа безпеки»
13 Серпня13:48 В ДСНС відбулася зустріч з представниками Державної пожежної служби Республіки Польща та ментором української Пошуково-рятувальної команди важкого класу в системі INSARAG
13 Серпня13:27 Фахівці ДСНС надають практичну допомогу полтавським колегам по реалізації Стратегії реформування
12 Серпня14:24 Фахівці ДСНС провели для дітей профілактичні заходи
12 Серпня09:38 Рятувальники забезпечували пожежну безпеку на етнофестивалі «Гелон-фест»
12 Серпня08:31 За тиждень на Полтавщині виникло 70 пожеж
9 Серпня15:05 Увага! Попередження про грози
9 Серпня13:50 Співробітники ДСНС роз’яснюють громадянам правила безпечної поведінки
9 Серпня08:14 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
8 Серпня13:54 В ДСНС обговорили питання удосконалення нормативно-правової бази щодо утворення Центрів безпеки громадян в об'єднаних територіальних громадах
Останні новини