ГоловнаОстанні новини22 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Психологом ДСНС проведено практичне заняття

Опубліковано: 22.02.2019, 15:32

22 лютого психологом Головного управління Юлією Фалєєвою проведено тренінг на тему: «Стрес-менеджмент у кризових ситуаціях. Особливості надання першої психологічної допомоги».

Група учасників тренінгу, яка складалася з посадових осіб  міськрайвиконкомів міст Полтава, Кременчук, Горішні Плавні та Пирятин прийшла з великою мотивацією та бажанням дізнатися щось нове.

Заняття проведено з 17 учасниками на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Під час заняття учасники мали можливість не лише ознайомитися з теорією психології стосовно поведінки людини під час перебування в умовах стресових ситуацій, але й поділитися власним досвідом подолання. 

Методом мозкового штурму  учасниками було названо ефективні шляхи виходу з кризових станів, потім присутні виділили найбільш корисні для кожного шляхи зняття емоційного навантаження

Розділившись на невеличкі групи,  учасники мали змогу знайти ефективний алгоритм надання ефективної допомоги людям після перебування у умовах стресових ситуацій, виділяли ефективні та неефективні шляхи подолання стресових подій.

Особливу зацікавленість присутніх викликали практичні вправи щодо стабілізації власного психоемоційного стану шляхом використання дихальних технік.

Учасники групи під час обговорення тем виявляли активність та бажання навчатися, охоче ділилися власним життєвим досвідом подолання негативних психоемоційних станів, надавали один одному поради.

96.jpg                           97.jpg

                                                                                     98.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
17 Липня13:06 Рятувальники роз’яснили головам ОСББ підвищеної поверховості вимоги пожежної безпеки
17 Липня09:31 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
16 Липня16:47 В ДСНС відбулася зустріч з групою міжнародних експертів Програми НАТО з розбудови цілісності та доброчесності
16 Липня13:36 Рятувальники вживають комплекс профілактичних заходів для недопущення надзвичайних подій під час виборів до Верховної Ради України
16 Липня08:09 Увага! Попередження про грози
15 Липня10:32 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
15 Липня09:57 Кременчуцькі рятувальники навчали працівників школи-інтернату алгоритму дій на випадок пожежі
15 Липня08:33 За тиждень на Полтавщині виникло 33 пожежі
13 Липня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
12 Липня13:38 Рятувальники проводять комплекс профілактичних заходів для недопущення надзвичайних подій під час виборів
12 Липня10:19 Рятувальники нагадують громадянам правила безпечної поведінки
11 Липня15:39 У Полтаві відбувся обласний етап конкурсу «Кращий начальник караулу»
11 Липня15:38 Рятувальники та працівники поліції відпрацювали алгоритм дій під час надзвичайних подій на виборчих дільницях (ВІДЕО)
10 Липня15:19 Фахівці ДСНС продовжують проводити профілактичну роботу під час жнив
10 Липня14:01 Заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький зустрівся із представниками Лісової служби Міністерства аграрної промисловості США
Останні новини