ГоловнаОстанні новини5 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

В Головному управлінні проведено круглий стіл щодо співпраці психологів силових структур, медичних закладів та громадських організацій (ВІДЕО)

Опубліковано: 05.02.2019, 13:45

5 лютого в Головному управлінні відбувся круглий стіл за участю психологів ДСНС, Національної поліції, Національної гвардії, психоневрологічного диспансеру, БО «Світло надії» та ГО «Полтавський осередок Української спілки психотерапевтів». 

Тема круглого столу - «Особливості психопрофілактичної роботи з персоналом підрозділів після перебування в умовах психотравмуючих ситуацій, профілактика емоційного вигорання. Медико-психологічна реабілітація персоналу, який перебував в умовах напруженої службової діяльності»

Під час участі у семінарі учасники обмінювалися власним досвідом, напрацьованими алгоритмами надання психологічної допомоги.

Начальник відділу персоналу Головного управління Анатолій Стадніченко ознайомив присутніх з особливостями роботи з персоналом структурних підрозділів ДСНС України, з особливостями проходження медико-психологічної реабілітації персоналу, який перебував в умовах напруженої службової діяльності.

Психологом Головного управління Юлією Фалєєвою проведено практичне заняття стосовно особливостей надання першої психологічної допомоги потерпілим.

Також, учасники отримали інформацію щодо наявного досвіду інших країн щодо застосування «Керівництва МПК з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайної ситуації».  Особливий акцент зроблений на розкритті основних принципів Керівництва: прав людини, участі громади, принципу «не нашкодь», роботи з наявними ресурсами і можливостями, інтегрованими системами підтримки та багаторівневої підтримки.

Учасники семінару приймали активну участь у жвавій дискусії стосовно особливостей надання психологічної допомоги людям після участі у психотравмуючих ситуаціях та зазначили про необхідність проведення подібних заходів для підвищення рівня  професійної кваліфікації.

Наостанок присутні взяли участь у екскурсії на пожежно-технічній виставці Головного управління, де переглянули експозицію виставки, яка розміщена у шести залах. Учасники семінару ознайомилися з історією пожежної охорони, технічними засобами, які використовували вогнеборці для ліквідації надзвичайних ситуацій, речами, які стали причинами пожеж. Також, присутні оглянули зал Чорнобильської слави та ознайомилися з експозицією героїв пожежної охорони, які брали участь у ліквідації найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.

                                                                          

12.jpg                             11.jpg

14.jpg                             13.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області

               


   
Останні новини
20 Липня14:16 Керівництво Головного управління взяло участь у складанні присяги курсантами ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка
20 Липня08:08 Офіційний веб-сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій другий рік поспіль лідирує у рейтингу інформаційної прозорості
19 Липня15:59 Відбулася робоча зустріч очільника обласної Служби порятунку «101» та радника міністра внутрішніх справ
19 Липня13:53 Рятувальники нагадують юним відпочивальникам правила безпеки життєдіяльності
19 Липня09:58 Співробітники ДСНС нагадують громадянам правила безпечної поведінки
19 Липня08:01 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
18 Липня14:05 Гадяцькі рятувальники нагадали працівникам синагоги правила пожежної безпеки
18 Липня13:04 В ДСНС обговорили питання підготовки та роботи підрозділів у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
18 Липня08:22 МВС та Airbus Helicopter створюють Центр технічного обслуговування Системи авіабезпеки
17 Липня13:56 Фахівці ДСНС опікуються пожежною безпекою під час жнив
17 Липня13:06 Рятувальники роз’яснили головам ОСББ підвищеної поверховості вимоги пожежної безпеки
16 Липня16:47 В ДСНС відбулася зустріч з групою міжнародних експертів Програми НАТО з розбудови цілісності та доброчесності
16 Липня13:36 Рятувальники вживають комплекс профілактичних заходів для недопущення надзвичайних подій під час виборів до Верховної Ради України
16 Липня08:09 Увага! Попередження про грози
15 Липня10:32 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
Останні новини