ГоловнаОстанні новини3 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

ДСНС дбає про безпеку маленьких українців

Опубліковано: 03.02.2019, 09:00

Для того, щоб нагадати підростаючому поколінню про важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності рятувальники з усієї країни відвідують з профілактичною роботою садочки та школи. Не стануть на заваді просвітницьким бесідам навіть вимушені карантинні канікули. Адже саме у період відпочинку від навчального процесу у дітей з'являється більше шансів потрапити у біду.

Так, фахівці Служби порятунку Полтавщини провели для учнів Мануйлівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Козельщинського району пізнавальні інформаційно-профілактичні заняття з правил безпеки життєдіяльності. Рятувальники нагадали школярам основні правила пожежної безпеки в побуті та безпеки життєдіяльності в зимовий період, наголосили на категоричній забороні відвідувати водойми взимку. Також розповіли правила безпечної експлуатації електрообладнання. Крім того, фахівці ДСНС навчали присутніх діям на випадок пожежі та виявлення вибухонебезпечних предметів. Наостанок зустрічі, рятувальники вручили дітям тематичні листівки, а вчителям наочні агітаційні матеріали для оновлення куточків безпеки в класах.

Водночас, з метою профілактики дитячого травматизму фахівці Менського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області провели пізнавально-профілактичну бесіду з маленькими відвідувачами центральної районної бібліотеки. В ході бесіди рятувальники розповіли дітям правила безпеки життєдіяльності у побуті, під час навчання та дозвілля. Особливу увагу співробітники Служби порятунку звернули на небезпеку відпочинку біля водойм взимку. Крім того, надзвичайники розповіли як потрібно діяти у разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної події та нагадали телефони екстрених служб реагування.

Цього ж тижня працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області разом із представниками Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели для студентів вищого професійного художнього училища № 5 заняття щодо дій у разі виникнення пожежі та принципів надання домедичної допомоги постраждалим. Завдяки спільним зусиллям рятувальників та представників ТЧХ молодь отримала можливість не тільки почути корисну інформацію, а й відпрацювати певні дії на практиці.

Загалом, різноманітні просвітницькі акції, уроки безпеки, а також екскурсії до пожежних частин відбулися цього тижня по всій території України.

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності. Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок до замерзлих водойм або на природу, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!


   
Останні новини
17 Липня13:06 Рятувальники роз’яснили головам ОСББ підвищеної поверховості вимоги пожежної безпеки
17 Липня09:31 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
16 Липня16:47 В ДСНС відбулася зустріч з групою міжнародних експертів Програми НАТО з розбудови цілісності та доброчесності
16 Липня13:36 Рятувальники вживають комплекс профілактичних заходів для недопущення надзвичайних подій під час виборів до Верховної Ради України
16 Липня08:09 Увага! Попередження про грози
15 Липня10:32 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
15 Липня09:57 Кременчуцькі рятувальники навчали працівників школи-інтернату алгоритму дій на випадок пожежі
15 Липня08:33 За тиждень на Полтавщині виникло 33 пожежі
13 Липня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
12 Липня13:38 Рятувальники проводять комплекс профілактичних заходів для недопущення надзвичайних подій під час виборів
12 Липня10:19 Рятувальники нагадують громадянам правила безпечної поведінки
11 Липня15:39 У Полтаві відбувся обласний етап конкурсу «Кращий начальник караулу»
11 Липня15:38 Рятувальники та працівники поліції відпрацювали алгоритм дій під час надзвичайних подій на виборчих дільницях (ВІДЕО)
10 Липня15:19 Фахівці ДСНС продовжують проводити профілактичну роботу під час жнив
10 Липня14:01 Заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький зустрівся із представниками Лісової служби Міністерства аграрної промисловості США
Останні новини