ГоловнаОстанні новини7 Вересня, 2017р.
 Версія для друку

Відбулися заняття на антикорупційну тематику

Опубліковано: 07.09.2017, 13:25

6 вересня працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міст Зіньків та Гадяч проведені заняття на антикорупційну тематику та тестування з особовим складом 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Зіньків, Зіньківського районного сектору, Державного пожежно-рятувального посту (смт. Опішня Зіньківського району), 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Гадяч та Гадяцького районного сектору та ДПРЧ-29 (с. Плішевець Гадяцького району).

Під час заняття особовому складу доведено інформацію щодо кількості складених адміністративних протоколів за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» та кількість внесених відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань відносно працівників служби цивільного захисту в 2017 році. Проведено роз’яснення вимог частини 2 статті 52 «Додаткові заходи здійснення фінансового контролю» Закону України «Про запобігання корупції» та статті 172-6 «Порушення вимог фінансового контролю» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Метою тестування було визначення рівня знань антикорупційного законодавства України особовим складом підрозділів.

Всім присутнім було наголошено щодо недопущення будь-яких проявів службових зловживань і корупції, якісне виконання своїх функціональних обов’язків та безумовне дотримання антикорупційного законодавства.

7 вересня на загальні збори 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини керівництвом підрозділу було запрошено співробітника відділення поліції № 1 Полтавського відділу поліції для проведення лекції по вивченню Закону України «Про запобігання корупції», вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення та статей Кримінального кодексу України.

Помічник начальника відділення поліції № 1 м. Полтава Полтавського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області майор поліції Володимир Пасічко довів до відома вимоги керівних документів, Законів, Постанов, за порушення яких, працівники правоохоронних органів, прокуратури та СБУ мають право скласти протокол про корупцію на працівника ДСНС. Також, довів до особового складу види відповідальності, які несе працівник в разі порушення тієї чи будь-якої іншої статті Закону. Крім того, присутніх детально було ознайомлено з ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» (Додаткові заходи здійснення фінансового контролю), ст. 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ст.172-6 «Кодексу України про адміністративні правопорушення» (Порушення вимог фінансового контролю).

200.jpg                   201.jpg

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
19 Жовтня10:45 Рекомендації щодо збирання та вживання дикорослих грибів
19 Жовтня10:25 За тиждень на Полтавщині рятувальники ліквідували 57 пожеж
19 Жовтня09:42 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 24 особи та ліквідували 1 тис. 112 пожеж
18 Жовтня10:08 Рятувальники нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
17 Жовтня10:55 Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в житловому секторі
17 Жовтня08:49 Кременчуцькі рятувальники провели пожежно-тактичне навчання у виховній колонії
17 Жовтня08:08 Рятувальники взяли участь у навчаннях з організації взаємодії органів системи МВС щодо спільного виконання завдань під час місцевих виборів (ВІДЕО)
17 Жовтня08:00 Рятувальники здійснюють профілактичні рейди з метою попередити виникнення пожеж в екосистемах країни!
15 Жовтня13:20 Рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки
15 Жовтня11:46 Фахівці ДСНС нагадали громадянам правила безпечної поведінки у лісі
14 Жовтня10:16 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській областіз нагоди Дня захисника України!
14 Жовтня09:58 Начальник Головного управління Володимир Салогуб взяв участь в урочистостях Дня захисника України та Дня Українського козацтва.
14 Жовтня09:49 Привітання Голови ДСНС з нагоди Дня захисника України!
13 Жовтня13:22 Підготовка до місцевих виборів: ДСНС бере участь у командно-штабних навчаннях МВС
13 Жовтня11:11 Рятувальники провели дезінфекцію житлових будинків
Останні новини