ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 6236

Останні новини

22 Січня08:14 Українська делегація на чолі з заступником Голови ДСНС Миколою Ільченком з робочим візитом перебуває у Польщі
21 січня розпочався робочий візит делегації ДСНС України, яку очолив заступник Голови Служби Микола Ільченко до Республіки Польща. Головна мета візиту - вивчення досвіду та організації роботи системи освіти та підготовки працівників у сфері цивільного захисту, протипожежної охорони та польської нормативно-правової бази у цій сфері.
21 Січня09:17 З початку 2020 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже 906 вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише упродовж минулої доби, 20 січня, піротехніки ДСНС здійснили 23 виїзди, під час яких вилучили та знищили 139 вибухонебезпечних предметів, зокрема 1 авіаційну бомбу.
21 Січня08:43 Кременчуцькі рятувальники відпрацювали навички саморегуляції
20 січня рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини взяли участь у практичному занятті «Саморегуляція, як метод пізнання та підтримки». Метою психолога Головного управління Тетяни Ватульової було створення умов для саморегуляції, зацікавлення, аналіз навичок учасників та оцінка проведеного заняття.
20 Січня13:49 Співробітники Служби порятунку «101» роз’яснюють громадянам як не допустити пожежі в помешканні
З початку року та території Полтавської області сталися 74 пожежі. Переважна більшість із них виникли в приватному житловому секторі. Аби запобігти надзвичайним подіям через людський фактор, співробітники ДСНС проводять інформаційно-профілактичні рейди по населеним пунктам Полтавщини.
20 Січня11:28 Психологом ДСНС проведена психопрофілактична робота з рятувальниками 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини
Психологами Головного управління протягом року проводиться психопрофілактична робота з персоналом всіх підрозділів ДСНС області. Під час проведення психопрофілактичної роботи проводяться теоретичні та практичні заняття, психодіагностичне тестування та індивідуальні консультації.
20 Січня10:30 Фахівці ДСНС продовжують проводити позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей
Фахівці ДСНС перевіряють системи оповіщення на випадок пожежі, системи пожежної сигналізації, доступність аварійних виходів, план та шляхи евакуації, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, справність пожежних гідрантів на території та поряд із об’єктами та інше.
20 Січня09:26 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 99 осіб та ліквідували 942 пожежі
Впродовж минулого тижня (з 13.01 по 19.01) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, внаслідок якої загинуло 3 особи.
19 Січня12:39 На Полтавщині рятувальники забезпечують безпеку в місцях проведення заходів з нагоди Водохреща
З нагоди святкування Водохреща підрозділи Головного управління ДСНС України у Полтавській області перебувають у посиленому режимі та чергують поблизу офіційно визначених місць на водоймах, аби гарантувати безпеку громадян під час купання.
19 Січня12:00 Фахівці Служби порятунку дбають про безпеку маленьких українців
Для того, щоб маленькі українці знали, як діяти в умовах надзвичайної ситуації, свідомо і відповідально ставилися до безпеки свого життя і життя оточуючих, фахівці ДСНС проводять для дітей різного віку цікаві заходи та бесіди з питань пожежної безпеки.
17 Січня14:10 Психологом ДСНС проведено заняття з особовим складом пожежно-рятувальної частини
17 січня психологом Головного управління Тетяною Ватульовою проведено практичне заняття з елементами тренінгових вправ на тему: «Надання психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій» для персоналу 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
17 Січня10:52 Великобагачанські рятувальники нагадали школярам правила пожежної безпеки
17 січня фахівці ДСНС провели для учнів 4-го класу Великобагачанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради інформаційно-профілактичне заняття щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.
17 Січня09:16 Рятувальники продовжують проводити навчальні евакуації у закладах освіти
У разі надзвичайної події, яка раптово може статися під час освітнього процесу, важливе місце займає правильно організована евакуація з небезпечної зони. Саме тому на території Полтавської області проводяться відпрацювання дій учасників навчального процесу під час спеціальних тренувань.
16 Січня16:31 Рятувальники проводять виїзні перевірки характеристик піротехнічної продукції
Вивчення стану споживчого ринку Полтавської області представниками підпорядкованих підрозділів ДСНС свідчить про те, що і надалі проводиться неконтрольований продаж піротехнічної продукції, зокрема хлопавок, бенгальських вогнів та наборів феєрверків типу фонтан (тортові свічки), яка не містить стилізоване зображення трилисника (знака відповідності технічним регламентам), ідентифікаційного номера призначеного органу з оцінки відповідності, інструкції з користування продукцією на державній мові, етикетки, маркування та інших встановлених позначок.
16 Січня15:52 Психологом ДСНС проведене тренінгове заняття з начальницьким складом підрозділів 4-го Державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів
16 січня психологом Головного управління ДСНС України у Полтавській області проведено практичне заняття з елементами тренінгових вправ на тему: «Психологічна саморегуляція» для начальницького складу 4-го Державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів.
16 Січня13:30 В рамках проєкту міжнародної технічної допомоги “Посилення потенціалу України у сфері цивільного захисту ІІ” рятувальники отримали портативні хімічні детектори
У рамках проєкту міжнародної технічної допомоги “Посилення потенціалу України у сфері цивільного захисту ІІ”, донором якого виступає Федеральне міністерство закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина, виконавцем — Федеральне відомство у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (далі ― ВВК) триває візит представників делегації ВВК на чолі із Координатором проекту паном Геро Стеупом.
16 Січня10:35 Фахівці ДСНС роз’яснюють громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті
Співробітники ДСНС нагадували громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті, роз’яснювали як діяти у разі виникнення загорання чи сильного задимлення, також розповідали яким чином гасити пожежу на початковій стадії. Крім того, на прикладі конкретних будинків давали рекомендації щодо покращення протипожежного захисту помешкань. Для того, щоб люди не забували поради та дотримувалися правил безпечної поведінки, рятувальники наприкінці бесід вручали тематичні листівки та пам’ятки.
15 Січня13:10 Психологи Головного управління поглиблюють співпрацю з колегами
15 січня відбулася робоча зустріч психологів Головного управління ДСНС України у Полтавській області та психолога Національної гвардії України. Під час зустрічі обговорювалися робочі питання, зокрема і щодо покращення взаємодії між психологами силових структур.
15 Січня09:59 З початку 2020 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже 474 вибухонебезпечних предмети
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише упродовж минулої доби, 14 січня, піротехніки ДСНС здійснили 10 виїздів, під час яких вилучили та знищили 76 вибухонебезпечних предметів.
15 Січня09:57 Фахівці ДСНС проводять позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей
Фахівці ДСНС перевіряють системи оповіщення на випадок пожежі, системи пожежної сигналізації, доступність аварійних виходів, план та шляхи евакуації, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, справність пожежних гідрантів на території та поряд із об’єктами та інше.
14 Січня15:00 Психолог ДСНС провела тренінгове заняття для слухачів навчального пункту
14 січня психологом Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області Лесею Перепадченко в кімнаті психологічного розвантаження проведено тренінгове заняття «Перша психологічна допомога» з слухачами навчального пункту, які проходять навчання за професією : «Машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспорту».
14 Січня10:25 Рятувальники ДСНС повернулися з місця катастрофи українського Боїнга в Тегерані (ВІДЕО)
14 січня пошукова команда ДСНС, експерти МВС та слідчі Національної поліції завершили свою роботу на місці катастрофи українського Боїнга в Ісламській Республіці Іран та повернулися в Україну.
14 Січня09:12 Пирятинські рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі на території психоневрологічного будинку-інтернату
Бути готовими протистояти будь-яким загрозам рятувальникам допомагають постійні тренування та відпрацювання взаємодії між всіма екстреними службами, які дбають про безпеку громадян та захищають територію України. Тож, фахівці ДСНС регулярно беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних навчаннях та тренуваннях, в ході яких відпрацьовуються заходи під час ліквідації різного роду надзвичайних подій.
13 Січня14:57 Рятувальники продовжують проводити навчальні евакуації у закладах освіти
У разі надзвичайної події, яка раптово може статися під час освітнього процесу, важливе місце займає правильно організована евакуація з небезпечної зони. Саме тому на території Полтавської області проводяться відпрацювання дій учасників навчального процесу під час спеціальних тренувань.
13 Січня09:32 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 51 особу та ліквідували 895 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 06.01 по 12.01) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
13 Січня09:22 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
Аби зменшити кількість пожеж в приватному житловому секторі, запобігти травмуванню та загибелі громадян під час надзвичайних подій фахівці обласної Служби порятунку «101» щодня проводять з мешканцями міст, сіл, селищ профілактичні бесіди. Так, за останні кілька днів рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в Козельщинському, Великобагачанському та Чорнухинському районах.

    Твіт