ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5876

Останні новини

17 Липня13:06 Рятувальники роз’яснили головам ОСББ підвищеної поверховості вимоги пожежної безпеки
17 липня в приміщенні Київської районної в м. Полтаві ради фахівці Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області нагадали вимоги пожежної безпеки до будинків підвищеної поверховості головам об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Київського району м. Полтава.
17 Липня09:31 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
За прогнозами УкрГідрометцентру, 17-18 липня у більшості районів Полтавської області надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
16 Липня16:47 В ДСНС відбулася зустріч з групою міжнародних експертів Програми НАТО з розбудови цілісності та доброчесності
16 липня представники ДСНС України, на чолі з заступником Голови Служби Русланом Білошицьким, зустрілися із групою міжнародних експертів Програми НАТО з розбудови цілісності та доброчесності. Участь у зустрічі взяли керівники структурних підрозділів персоналу, економіки і фінансів, ресурсного забезпечення, внутрішнього аудиту, а також власної безпеки і протидії корупції ДСНС.
16 Липня13:36 Рятувальники вживають комплекс профілактичних заходів для недопущення надзвичайних подій під час виборів до Верховної Ради України
З метою запобігання надзвичайних подій під час позачергових виборів до Верховної Ради України фахівці обласної Служби порятунку «101» проводять комплекс заходів. Зокрема, рятувальники перевіряють приміщення, де будуть функціонувати виборчі дільниці, проводять додаткові протипожежні інструктажі з головами виборчих комісій, відпрацьовують взаємодію з працівниками поліції на випадок виникнення пожежі чи іншої небезпечної події.
16 Липня08:09 Увага! Попередження про грози
За прогнозами УкрГідрометцентру, 16 липня на території Полтавської області грози.
15 Липня10:32 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
З метою підвищення готовності органів та підрозділів ДСНС до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення 21 липня позачергових виборів до Верховної Ради України, з 9 години 15 липня органи управління і сили ДСНС України переведені на посилений режим несення служби.
15 Липня09:57 Кременчуцькі рятувальники навчали працівників школи-інтернату алгоритму дій на випадок пожежі
Аби якнайшвидше ліквідувати надзвичайну ситуацію, мінімізувати наслідки та можливі втрати, вогнеборці пожежно-рятувальних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України постійно проводять різноманітні спеціальні тренування, відпрацьовують взаємодію з працівниками різних установ, організацій, закладів та об’єктів. Також, навчають персонал алгоритму дій на випадок пожежі та правильно користуватися вогнегасниками.
15 Липня08:33 За тиждень на Полтавщині виникло 33 пожежі
Впродовж минулого тижня (з 08.07 по 14.07) рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
13 Липня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
За прогнозами УкрГідрометцентру, 13-14 липня у більшості районах Полтавської області утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
12 Липня13:38 Рятувальники проводять комплекс профілактичних заходів для недопущення надзвичайних подій під час виборів
З метою запобігання виникнення надзвичайних подій та ситуацій під час виборів позачергових виборів до Верховної Ради України фахівці обласної Служби порятунку «101» проводять комплекс профілактичних заходів. Зокрема, рятувальники перевіряють на відповідність вимогам пожежної безпеки приміщення, де будуть функціонувати виборчі дільниці, проводять інструктажі з представниками дільничних виборчих комісій.
12 Липня10:19 Рятувальники нагадують громадянам правила безпечної поведінки
З метою запобігання виникнення пожеж в приватному житловому секторі, на відкритій території та недопущення трагічних випадків на водних об’єктах Полтавської області, фахівці ДСНС щодня проводять профілактичні бесіди з громадянами.
11 Липня15:39 У Полтаві відбувся обласний етап конкурсу «Кращий начальник караулу»
11 липня в місті Полтава, на базі 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбувся конкурс «Кращий начальник караулу». 27 начальників караулів, які напередодні перемогли у відбіркових змаганнях, що проводилися в підрозділах демонстрували фізичну міць, фаховість та витривалість.
11 Липня15:38 Рятувальники та працівники поліції відпрацювали алгоритм дій під час надзвичайних подій на виборчих дільницях (ВІДЕО)
11 липня фахівці Служби порятунку «101» долучилися до тактико-спеціальних навчань працівників поліції, які проходили на базі Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області та Глобинського відділення поліції. Тренування відбулися з метою своєчасного реагування на всі надзвичайні події на виборчих дільницях під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України.
10 Липня15:19 Фахівці ДСНС продовжують проводити профілактичну роботу під час жнив
Під час збору врожаю, аби запобігти пожежам на полях, фахівці Головного управління ДСНС України у Полтавській області проводять протипожежні інструктажі з працівниками агропідприємств, роз’яснюють правила пожежної безпеки, оглядають сільськогосподарську техніку, будівлі на відповідність вимогам пожежної безпеки, надають рекомендації по збереженню врожаю.
10 Липня14:01 Заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький зустрівся із представниками Лісової служби Міністерства аграрної промисловості США
В рамках візиту в Україну делегації Лісової служби Міністерства аграрної промисловості США 10 липня відбулася зустріч заступника Голови ДСНС Руслана Білошицького із американською делегацією.
9 Липня13:56 Рятувальники продовжують навчати трудові колективи алгоритму дій на випадок пожежі
Від того, наскільки швидко працівники підприємства, організації тощо виявлять загоряння, сповістять рятувальників та, у разі можливості, ліквідують пожежу або не допустять поширення полум’я за допомогою первинних засобів пожежогасіння залежить здоров’я громадян та кількість врятованого майна. Тож, аби нагадати та роз’яснити громадянам правила пожежної безпеки та навчити правильно використовувати вогнегасники, фахівці обласної Служби порятунку «101» відвідують трудові колективи.
9 Липня09:15 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила безпечної поведінки
З метою запобігання виникнення пожеж в приватному житловому секторі, на відкритій території та недопущення трагічних випадків на водних об’єктах Полтавської області, рятувальники щодня проводять профілактичні бесіди з громадянами.
9 Липня08:47 Новосанжарські рятувальники нагадали юним відпочивальникам правила безпеки життєдіяльності
Під час зустрічі з дітлахами рятувальники нагадали основні правила безпеки життєдіяльності, зокрема правила пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку в лісових масивах, правила безпечної поведінки на воді, як поводитися під час грози, при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.
8 Липня14:57 Рятувальники роз’яснюють головам виборчих дільниць вимоги пожежної безпеки
З метою запобігання виникнення надзвичайних подій та ситуацій під час позачергових виборів до Верховної Ради України співробітники обласної Служби порятунку «101» проводять протипожежні інструктажі з членами виборчих комісій щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях.
8 Липня08:54 За тиждень на Полтавщині виникло 59 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 01.07 по 07.07) рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
8 Липня08:00 Увага! Попередження про грози
За прогнозами УкрГідрометцентру, 8 липня вдень у Полтавській області місцями грози, значні дощі, подекуди шквали 15-20 м/с
7 Липня10:15 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
За даними УкрГідрометцентру, 7 липня вдень у західних, північних та центральних областях місцями грози, на Прикарпатті та Закарпатті значні дощі, подекуди шквали 15-20 м/с.
7 Липня09:20 З метою запобігання нещасним випадкам рятувальники чергували у місцях проведення Купальських святкувань
З 6 на 7 липня під час святкування Івана Купала аби запобігти нещасним випадкам з громадянами, рятувальники здійснювали чергування в офіційно визначених для цього місцях.
7 Липня09:18 Фахівці ДСНС дбають про безпеку врожаю та проводять профілактичну роботу на полях України
У розпал жнивної кампанії в Україні, рятувальники наголошують на необхідності дотримання протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових
6 Липня11:41 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
За прогнозом УкрГідрометцентру, 7 липня в Україні переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. У Києві 7 липня очікується висока (4 класу) пожежна небезпека. По Київській області 7 липня у більшості районів області надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

    Твіт