Контраст
Шрифт

Нормативно-правові акти

 1. Кодекс цивільного захисту.

 2. Статут дій у надзвичайних ситуаціях органів управління та підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та Статут дій органів управління та підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту під час гасіння пожеж.

 3. Порядок організації внутрішньої, гарнізонної та караульної служб в органах управління і підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 4. Нормативи виконання навчальних вправ з підготовки осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та працівників Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України до виконання завдань за призначенням.

 5. Настанова з організації газодимозахисної служби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України.

 6. Положення про порядок проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу.

 7. Порядок організації службової підготовки осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.

 8. Настанова з експлуатації транспортних засобів в органах та підрозділах ДСНС України.

 9. Дисциплінарний статут служби цивільного захисту.

 10. Інструкція про порядок присвоєння, підтвердження, зниження класної кваліфікації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.

 11. Інструкція про порядок утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.

 12. Методичні рекомендації зі складання та використання оперативних планів і карток пожежогасіння.

 13. Методичні рекомендації з експлуатації та ремонту пожежних рукавів

 14. Стройовий статут Збройних сил України

 15. Правила дороджньго руху

 16. Методичні рекомендації щодо порядку дій аварійно-рятувальних формувань ДСНС під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (небезпечних подій), пов’язаних із дорожньо-транспортними пригодами

 17. Методичні рекомендації щодо виконання навчальних вправ з підготовки осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та працівників ОРС ЦЗ ДСНС України до виконання завдань за призначенням

 18. Довідник рятувальника-верхолаза

 19. Способи оперування вогнегасними струменями

 20. Рекомендації Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань додержання конституційного права людини і громадянина на доступ до інформації

 21. Накази про організацію службової підготовки на 2020/2021 навчальний рік

  1. Наказ ДСНС України від 22.07.2019 № 419 «Про організацію службової підготовки осіб рядового і начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту ДСНС у 2020/2021 навчальному році » (зі змінами).
  2. Наказ Головного управління ДСНС України у Полтавській області від 11.08.2020 № 214 «Про організацію службової підготовки осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ГУ ДСНС України у Полтавській області у 2020/2021 навчальному році» (Додатки)
 22. Накази про організацію службової підготовки на 2021/2022 навчальний рік

  1. Наказ ДСНС України від 23.07.2021 р. № 515 “Про організацію службової підготовки осіб рядового і начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту ДСНС у 2021/2022 навчальному році” (Додатки)

  2. Наказ Головного управління ДСНС України у Полтавській обласіті від 17.08.2021 №280 "Про організацію службової підготовки осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ГУ ДСНС України у Полтавській області у 2021/2022 навчальному році(Додатки)