Контраст
Шрифт

Захищати гідність людей з інвалідністю – головний виклик до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

clock
05.12.2023 08:22

4-5 грудня психологами Головного управління проведені практичні заняття для персоналу Головного управління та підпорядкованих підрозділів стосовно розвитку турботи до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю, піклування про їх ментальне здоров'я на теренах Полтавської області 

 Головна мета Міжнародного дня людей з інвалідністю, який був проголошений у 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН - створення умов, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних.

Психологи нагадали про ініціативи Першої леді «Без бар’єрів», які мають сприяти розробці практичних інструментів, напрацюванню передового досвіду для зміни суспільної думки та кращої соціальної інтеграції людей з інвалідністю.

Для учасників лекцій та практичних занять, проведених у м. Полтаві та м. Кременчуці, психологи розробили практичні завдання та нагадали «Золоті правила людяності»:

1. Ставитися до інших так, як ви б хотіли, щоб ставились до вас.

 2. Поважати інших, особливо старших і слабших від себе. 

3. Не сміятися над людьми з інвалідністю. 

4. Не проходити байдуже повз людську біду, горе, розпач. 

5. Уміти не тільки поспівчувати у горі, а й порадіти чужому успіху.

Запропоновані тренінгові вправи були направлені на усвідомлення гуманного погляду щодо  обмежень, з якими стикається людина з інвалідністю та можливостями ефективного подолання через зміну суспільного погляду на проблему та бажання самої людини.

  

1.jpg

2-2.jpg

3.jpg

Схожі матеріали
Контакти