Використовуючи можливості мобільного класу безпеки рятувальники навчають дітей як уникнути різних екстремальних ситуацій

clock
13.06.2024 16:57

Надзвичайники, працівники поліції з мобільним класом безпеки відвідали дітей, які відпочивають у пришкільних таборах Полтави.

Використовуючи мультимедійне обладнання, стенди, друковану поліграфічну продукцію та різні макети рятувальники детально розповіли школярам як запобігти надзвичайним подіям та навчали алгоритму дій при їх виникненні. 

Зокрема, фахівці ДСНС роз’яснили правила пожежної безпеки, як необхідно реагувати у разі виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Також, рятувальники розповіли як уникнути різних неприємних ситуацій у побуті та під час відпочинку на природі. Окрему увагу було приділено правилам поведінки біля водних об’єктів. 

Наостанок зустрічей співробітники Служби порятунку проводили вікторини з правил безпеки життєдіяльності, відповідали на питання дітей щодо особливостей своєї роботи та вручали тематичні листівки, поліграфічну продукції від ЮНІСЕФ та ДСНС України.

 

Схожі матеріали