Відбулися змагання з гирьового спорту

clock
13.12.2023 14:56

13 грудня відбувся чемпіонат Головного управління ДСНС України у Полтавській області з гирьового спорту.

У турнірі взяли участь 23 спортсмени з Головного управління та підпорядкованих підрозділів. Вони змагалися у трьох вагових категоріях.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласної Служби порятунку Дмитро Бескостий та заступниця начальника Управління молоді та спорту Полтавської обласної військової адміністрації Аліна Ковалінська привітали учасників чемпіонату й побажали сили, наснаги та продемонструвати високі спортивні результати.

Варто відзначити, що впродовж турніру усі спортсмени докладали максимум зусиль, показали відмінну фізичну підготовку та жагу до перемоги.

Отже, за підсумками турніру найкращий результат у ваговій категорії до 78 кг продемонстрував Артем Захожий, другим став – Владислав Гела, третє призове місце виборов Станіслав Солонуха.

У ваговій категорії до 95 кг першим став Олександр Цибулько, друге місце зайняв Олег Гаврилець, третє – Олексій Савченко.

Перше місце у ваговій категорії понад 95 кг виборов Владислав Юрченко, другим став Олександр Лісний, третє місце зайняв Сергій Гребінник.

Перше загальнокомандне місце виборола збірна підрозділів Головного управління з охорони об’єктів, друге місце отримали представники 2-го державного пожежно-рятувального загону, третє призове місце зайняли спортсмени збірної команди Головного управління.

Перший заступник начальника Головного управління Олег Горбенко вручив переможцям та призерам змагання грамоти, медалі та кубки.

За підсумками чемпіонату було сформовано команду, яка представлятиме Полтавський гарнізон у змаганнях всеукраїнського та обласного рівнів серед працівників силових структур.