Відбулася селекторна нарада з підпорядкованими підрозділами з питань готовності реагування на можливі надзвичайні ситуації та небезпечні події протягом осінньо-зимового періоду 2022-2023 років.

clock
25.10.2022 13:23

25 жовтня в режимі відеоконференції проведено селекторну нараду з підпорядкованими підрозділами з питань готовності реагування на можливі надзвичайні ситуації та небезпечні події протягом осінньо-зимового періоду 2022-2023 років.
Під час наради розглядалась низка актуальних питань: начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб наголосив присутнім щодо необхідності надання рекомендацій органам місцевого самоврядування для мінімізування негативних наслідків можливих загроз осінньо-зимового періоду. До того ж, зробив акцент на відпрацюванні механізмів врегулювання ситуації на автошляхах області у період ускладнення погодних умов.
Зокрема до відома присутніх було доведено інформацію про проведення превентивних заходів, щодо попередження виникнення різноманітних надзвичайних подій з наближенням холодів.

Схожі матеріали