Відбулася семінар-нарада щодо дотримання антикорупційного законодавства

clock
06.03.2024 15:49

6 березня працівники сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області спільно з представником Управління стратегічних розслідувань в Полтавській області провели семінар-нараду в режимі відеоконференції з підпорядкованими підрозділами ДСНС України у Полтавській області.

Під час заняття розглянуто поточний стан дотримання антикорупційного законодавства у підрозділах служби цивільного захисту. Проведено додаткові заняття щодо недопущення реального чи потенційного конфлікту інтересів та заходів реагування на них, а також виконання вимог ст. 45 Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування Закону України «Про запобігання корупції».

Всім присутнім було наголошено на недопущенні будь-яких проявів службових зловживань і корупції, якісне виконання своїх функціональних обов’язків, безумовне дотримання вимог антикорупційного законодавства, відповідальність за скоєння злочинів проти основ національної безпеки України, недопущення та врегулювання конфлікту інтересів.

Схожі матеріали