У Щербанівській громаді відкрили Клас безпеки

clock
16.02.2023 13:06

16 лютого в приміщенні Щербанівського ліцею Полтавського району відбулося урочисте відкриття Класу безпеки.

На захід завітали представники Головного управління ДСНС України у Полтавській області, піротехніки Аварійно-рятувального загону, ювенальної поліції Полтавщини, Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, голова Щербанівської громади та журналісти місцевих телеканалів.

Співробітники ДСНС нагадали школярам правила пожежної безпеки, піротехніки роз’яснили алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Працівники поліції розповіли обов’язки і права пішоходів, а представники Червоного Хреста України навчали домедичній допомозі людині при різних видах травм.

За особистий внесок у створення Класу безпеки рятувальники відзначили грамотою Головного управління директорку Щербанівського ліцею Наталію Драч. Також, надзвичайники вручили тематичну поліграфічну продукцію, яка створена у співпраці з ЮНІСЕФ.

Варто зазначити, що у новоствореному інформаційно-профілактичному просторі, використовуючи сучасні дидактичні матеріали, навчальні системи для учнів будуть проводитися цікаві заняття з правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту.

Рятувальники зауважували, що дуже важливо зацікавити дітей, створити належні умови для розвитку та всебічного пізнання, а сьогоднішній захід і відгуки школярів довели правильність обраного напрямку подачі корисної, життєво важливої інформації.

Схожі матеріали