У Полтаві відбувся перший випуск операторів БпЛА (ВІДЕО)

clock
06.03.2023 06:39

2 березня завершилися чотириденні курси для рятувальників, які будуть задіяні у якості операторів, зовнішніх пілотів безпілотних літальних апаратів.

Навчання для співробітників Головного управління та підпорядкованих підрозділів проводили представники Полтавського осередку аеророзвідки «Сварог».

Рятувальники ознайомилися з типами та особливостями безпілотних літальних апаратів, програмним забезпеченням для якісного та безпечного виконання завдань, тактиками роботи в приміщенні та симуляторами віртуальної реальності.

Під час практичних занять надзвичайники відпрацьовували навики використання БпЛА при обстеженні місць надзвичайних ситуацій, пошуку постраждалих та виявлення вибухонебезпечних предметів.

Після успішної здачі підсумкових тестових завдань та практичних вправ співробітники ДСНС отримали від організаторів відповідні сертифікати.

Варто зазначити, що використання у діяльності Служби порятунку «101» безпілотних літальних апаратів допомагає ефективніше виконувати поставлені завдання, зокрема при виявленні осередків пожеж та при пошукових роботах.

                                                     

Схожі матеріали