У Полтаві серед рятувальників відбувся турнір з настільного тенісу

clock
27.10.2022 14:01

27 жовтня  відбувся турнір з настільного тенісу серед рятувальників підрозділів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

У змаганнях взяли участь 32 спортсмени.

Змагання відкрив заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олександр Лисенко, який побажав учасникам здобути достойну перемогу у турнірі.

Спортивні баталії на тенісних столах тривали майже п’ять  години. Кожен з учасників мав можливість проявити свою майстерність та фізичну підготовку.

Отже, кращий результат, а у підсумку і перше місце виборов   Сергій Пономаренко з 24 державної пожежно-рятувальної частини 4 -го державного пожежно-рятувального загону м. Кременчук,  другим став представник  17 – ї державної пожежно-рятувальної частини  Сергій Кійло  м. Горішні плавні, третє призове місце отримав Сергій Гончаренко з 14-ї  державної пожежно-рятувальної частини м. Кременчук.

Переможцем у загальнокомандному заліку стали спортсмени 4-го державного пожежно-рятувального загону м. Кременчук, друге місце вибороли представники 2-го державного пожежно-рятувального загону м. Кременчук,  третє призове місце  здобули представники Аварійно-рятувального загону м. Полтава.