У місцях можливого підтоплення чергує спільна група моніторингу ДСНС та Полтавської ОВА

clock
26.04.2024 18:45

Зважаючи на прогноз Українського гідрометеорологічного центру щодо можливого затоплення заплави та часткового затоплення понижених прирічкових територій у деяких населених пунктах Полтавській області було створено та забезпечено функціонування спільної групи моніторингу, до якої увійшли співробітники Полтавського гарнізону ДСНС України та працівники Полтавської обласної військової адміністрації.

Група моніторингу цілодобово спостерігатиме за будь-якими змінами гідрологічної ситуації та здійснюватиме оперативне реагування, аби мінімізувати наслідки можливого підтоплення територій. Моніторинг проводиться також і за допомогою безпілотних літальних апаратів.

Для запобігання поширення води, за необхідності, крім досвідченого особового складу ДСНС, який чергує на місцях, у готовності знаходиться спеціальна техніка з протипаводковим обладнанням. Зокрема, мотопомпи, пожежно-насосні станції, загороджувальні бони постійної плавучості тощо.

Рятувальники постійно підтримують зв’язок із місцевим населенням та у разі повідомлення про збільшення рівня води у водоймах - негайно буде проведено необхідний комплекс превентивних заходів для запобігання підтоплення територій. 

Схожі матеріали