У Головному управлінні підсумували діяльність за минулий рік та визначили пріоритети на 2024 рік

clock
27.02.2024 13:39

27 лютого, під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Дмитра Бескостого відбулася підсумкова нарада за результатами службової діяльності рятувальників за минулий рік та визначення пріоритетних напрямків на цей рік.

На початку засідання державною, обласної влади та відомчими нагородами були відзначені кращі співробітники Полтавського гарнізону ДСНС України, які продемонстрували високі досягнення у роботі, сміливість, професіоналізм при ліквідації наслідків надзвичайних подій і ситуацій. Також за сумлінне виконання обов’язків вручили звання служби цивільного захисту на один ступінь вище передбаченого штатом.

Учасники наради обговорили ряд актуальних та важливих питань, зокрема щодо медичного забезпечення та виконавської дисципліні в підпорядкованих підрозділах, проаналізували роботу надзвичайників з реагування на надзвичайні події, підготовку до повені та паводків. Також присутні розглянули результати наглядово-профілактичної роботи за минулий рік та визначили пріоритетні завдання на цей рік. Крім того, під час засідання було обговорено стан ресурсного забезпечення та утримання матеріально-технічної бази, кадрове забезпечення та розвиток місцевої й добровільної пожежної охорони в громадах Полтавської області.

Підсумовуючи нараду Дмитро Бескостий наголосив на пріоритетах службової діяльності надзвичайників області, зокрема оперативному реагуванні на усі надзвичайні події та ситуації, розвиток матеріально-технічної бази, продовження співпраці з міжнародними благодійними організаціями та волонтерами, профілактичні заходи серед населення для запобігання виникнення надзвичайних подій через людський фактор, зокрема й роз’яснення громадянам щодо негативних наслідків екосистемі та відповідальність за спалювання сухої рослинності.

Схожі матеріали