Т.в.о. Голови ДСНС України відзначив державними та відомчими нагородами рятувальників Полтавського й Донецького гарнізонів

clock
12.06.2024 13:56

Днями тимчасово виконуючий обов’язки Голови ДСНС України Андрій Даник з робочим візитом відвідав Полтавщину та Донеччину. Під час зустрічі він відзначив особовий склад Головних управлінь областей, піротехнічного та пожежно-рятувальних підрозділів. 

Зокрема, 10 рятувальників Полтавщини та 22 – Донеччини отримали державні та відомчі нагороди за проявлену мужність, сміливість під час виконання службових завдань, високий професіоналізм і самовідданість рятувальній справі. 

Надзвичайники отримали відзнаки Президента України «За оборону України», а також відомчі нагрудні знаки «Знак Пошани» та «За відвагу в надзвичайній ситуації». Також двом рятувальникам Донецького гарнізону було вручено посвідчення "Ветеран війни – учасник бойових дій". 

Андрій Даник подякував рятувальникам, які наразі працюють у надскладних умовах, щодня ліквідовують пожежі, наслідки ворожих обстрілів, доправляють гуманітарну допомогу та воду на деокуповані території, відновлюють критичну інфраструктуру. 

«Дякую всім рятувальникам, які у різних регіонах України сміливо та професійно виконують свою роботу заради найціннішого – збереження життя людей», – зазначив він. 

Поспілкувавшись з надзвичайниками, т.в.о. Голови також відвідав декілька підрозділів ДСНС, ознайомився з їх матеріально-технічним забезпеченням та умовами проходження служби.

Схожі матеріали