Рятувальників відзначили за систематичне донорство крові

clock
14.06.2024 15:22

Співробітники ДСНС Полтавщини не лише рятують людей під час різних надзвичайних ситуацій та подій, але й систематично здають кров, з надією, що вона допоможе швидше одужати та врятує чиєсь життя. 

З нагоди Всесвітнього дня донора крові, за систематичне здавання крові та її компонентів були відзначені: співробітник Головного управління Володимир Сліпець та вогнеборець з Аварійно-рятувальної частини Андрій Гречаний.

Так, 14 червня у Полтавській обласній станції переливання крові, керівництво комунального закладу, Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОВА та Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України відзначили чоловіків та жінок, які систематично здають кров та вже кілька десятків разів поновлювали донорські запаси. Заслужену відзнаку отримав співробітник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Сліпець.

Днями раніше, у Києві відбулася щорічна премія ДонорUA Awards. Від організаторів відзнаку, яка присуджується донорам, що мають кількість підтверджених донацій, яка співвідноситься з державними званнями отримав вогнеборець з Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону ДСНС Полтавщини Андрій Гречаний.

Вітаємо колег із нагородами та дякуємо усім, хто здає кров для потреби тих, кому вона необхідна, кому вона може врятувати життя!

 

Схожі матеріали