Рятувальники та поліцейські навчають молодь правилам безпеки

clock
26.01.2023 12:03

Рятувальники міста Горішні Плавні провели цікаві уроки з мінної та пожежної безпеки для школярів середніх класів. Дітям рятувальники пояснили та показали на ілюстраціях, як може виглядати вибухонебезпечний предмет. Щоб зробити для дітей оточуюче середовище більш безпечним, працівники Служби порятунку пояснили і те, що вогнегасник - не іграшка. Знаходиться він завжди на видному місці саме для того, щоб швидко загасити пожежу.  

Фахівці ДСНС провели онлайн-уроки для школярів одного з ліцеїв Семенівської громади Кременчуцького району. Працівники Служби порятунку провели 6 уроків безпеки для різних класів та, залежно від віку учнів, говорили на такі важливі теми, як безпеку поведінки біля замерзлих водойм взимку та при виявленні небезпечних знахідок. Пояснювали алгоритм дій на випадок повітряних тривог та роз’яснили школярам, чому батьки мають завжди знати де знаходяться діти. Навчаючи школярів правилам безпеки в оселях, рятувальники розповіли про недопущення користування пошкодженими електропобутовими приладами та небезпеку гри із сірниками та запальничками.

Співробітники Служби порятунку та працівники поліції провели онлайн-уроки з безпеки та відвідали навчальні заклади громад Полтавського району. Під час занять рятувальники та поліцейські за допомогою інтерактивної гри з мінної безпеки, яку розробила міжнародна організація UNICEF розповідали присутнім про види вибухонебезпечних предметів, де вони можуть знаходитися та що робити і куди звертатися у разі їх виявлення. Також роз’яснювали, що крім різних видів снарядів та мін трапляються предмети, які замасковані під речі щоденного вжитку і вони є дуже небезпечними.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Схожі матеріали