Рятувальники разом із спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі провели пізнавальні заняття зі школярами

clock
13.02.2024 13:36

Під час занять працівники Служби порятунку навчали учнів правилам пожежної безпеки, розповідали як запобігти займанню в будинку, роз’яснили як діяти у разі виявлення пожежі або іншої надзвичайної ситуації, пояснювали, що ігри з сірниками, запальничками та легкозаймистими речовинами можуть призвести до пожежі. Також, нагадали як правильно використовувати первинні засоби пожежогасіння, зокрема вогнегасники.

Рятувальники розповіли дітям, що вибухонебезпечні предмети можуть ховатися будь-де і в разі виявлення категорично забороняється їх брати, пересувати, підходити близько, а необхідно повідомити дорослих та зателефонувати за номером 101.

Також надзвичайники наголошували на небезпеках виходу на тонкий лід та закликали утриматися від розваг на кризі, нагадали учням номери екстрених служб та наголосили, що у разі надзвичайних ситуацій необхідно телефонувати за номером 101.

Наприкінці зустрічей рятувальники вручили школярам буклети «Зимові пригоди» виготовлені у співпраці ЮНІСЕФ та ДСНС України.

Схожі матеріали