Рятувальники провели для добровольців практичне заняття з використання первинних засобів пожежогасіння

clock
05.03.2023 08:43

04 березня на базі 15 державної пожежно-рятувальної частини (м. Кременчук) відбулась зустріч рятувальників з особами, які входять до складу добровільного формування цивільного захисту Кременчуцької міської територіальної громади.

У пожежній частини зібрались громадяни, які можуть залучатись на добровільних засадах до ліквідації небезпечних подій, співпрацюючи з даним пожежно-рятувальним підрозділом. Тому рятувальники розповіли про тактико-технічні можливості пожежно-рятувальної техніки в підрозділі, в яких випадках вона застосується та для чого необхідне спеціальне аварійно-рятувальне обладнання. 

Працівники Служби порятунку навчили проводити евакуацію громадян із зони пожежі та розповіли про реальні пожежі свого району виїзду де було врятовано громадян.

Вміння користуватись первинним засобом пожежогасіння може запобігти поширенню пожежі, ще на початковій її стадії, та запобігти значним втратам. На зустрічі присутнім добровольцям розповіли про наявні види вогнегасників, принцип їх дії і кожен міг самостійно спробувати загасити вогонь, використовуючи порошковий чи вуглекислотний вогнегасник.

Схожі матеріали