Рятувальники продовжують розповідати громадянам правила пожежної безпеки

clock
14.03.2023 14:46

14 березня фахівці ДСНС спільно з поліцією м. Кременчук провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання основних правил безпеки, яких необхідно дотримуватися під час користування електропобутовими приладами, пічним, газовим опаленням. Рятувальники нагадали, що не потрібно навантажувати електромережу, щоб не трапилося короткого замикання в оселі. Також, розповідали алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів.

Рятувальники та працівники поліції наголошували про заборону випалювання, спалювання сухої рослинності, сміття на території приватних домоволодінь чи за його межами. Наприкінці профілактичних бесід надзвичайники та працівники поліції вручали громадянам тематичні листівки і пам’ятки.

Подібний рейд провели і полтавські рятувальники. Фахівці Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області спільно зі співробітниками поліції та з соціальним працівником центру надання соціальних послуг Кобеляцької громади провели профілактичні бесіди з мешканцями м. Полтави, Щербанівської, Решетилівської, Кобеляцької, Новосанжарської та Чутівської територіальних громад  Полтавського району.

Під час бесід рятувальники нагадали основні причини виникнення пожеж в оселях, правила безпечного користування електрообігрівальними приладами та пічним опаленням. Зокрема, фахівці ДСНС роз’яснювали як безпечно користуватися газовими туристичними пальниками та генераторами. Крім того надзвичайники нагадали порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Схожі матеріали