Рятувальники продемонстрували журналістам тактичні можливості спецтехніки та обладнання

clock
08.06.2024 11:45

7 червня для представників медіа надзвичайники провели демонстрацію пожежного та спеціальних автомобілів, тактичного роботу Magirus Wolf R1, який рятувальники використовують для дистанційного гасіння пожеж, снігоболотоходу «Богун», піротехнічного автомобіля та оснащення саперів ДСНС для виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Співробітники Служби порятунку розповіли тактико-технічні можливості техніки й спеціального обладнання, показали їх у дії. Також піротехніки нагадали алгоритм дій при виявленні боєприпасів та розповіли про особливості своєї роботи. Ознайомилися журналісти і з умовами організації польової кухні, яка розгортається для харчування особового складу під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Т.в.о начальника Головного управління Андрій Хижняк подякував представникам медіа та відзначив важливість їх роботи, особливо під час війни.

Під час заходу журналісти мали змогу не лише більш детально дізнатися про роботу надзвичайників, але й спробувати себе у ролі рятувальників. Зокрема, усі бажаючі долали перешкоди у снігоболотоході «Богун» на місцевій водоймі.

 

 

Схожі матеріали