Рятувальники Полтавщини отримали сучасну спецтехніку та обладнання

clock
29.12.2022 15:20

29 грудня начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Максим Калінін оглянули отриману спеціальну техніку та аварійно-рятувальне обладнання.

Керівництво ДСНС Полтавщини та обласної влади підбили підсумки спільної роботи за рік в питаннях розвитку пожежно-рятувальних підрозділів.

«Хочу подякувати керівництву ДСНС, обласної влади, депутатському корпусу. Нова, сучасна техніка, спеціальне обладнання та оснащення дозволить нашим рятувальникам більш ефективно виконувати свою роботу. У цей складний для України час надзвичайники з честю та високим професіоналізмом виконують завдання як у Полтавській так і в інших областях України. Підсумовуючи рік, хочу подякувати кожному рятувальнику за відвагу, стійкість та сумлінне виконання службових обов’язків», - зауважив Володимир Салогуб.

Голова Полтавської обласної ради відзначив важливість роботи рятувальників та запевнив, що і наступного року вогнеборці відчуватимуть надійне плече підтримки обласної влади.

«Ви гідно долаєте усі виклики, які сьогодні стоять перед Службою порятунку. Ваша робота надихає інших. Дякую за вашу міць і незламність, рішучість та готовність завжди прийти на допомогу», - наголосив Олександр Біленький.

Заступник начальника Полтавської ОВА підкреслив особливу роль надзвичайників у забезпеченні безпеки населення під час війни.

«Фахівці вашої служби одні з перших прибувають на деокуповані території. Рятувальники проводять гуманітарне розмінування, допомагають відновлювати пошкоджену інфраструктуру, допомагають місцевим. Також, під час блекаутів пункти незламності, зокрема організовані і ДСНС, допомагали населенню при відключенні електроенергії. Ви – наші герої без зброї», - зазначив Максим Калінін.

Співробітники Полтавського гарнізону ДСНС України отримали техніку, обладнання та спорядження придбані за кошти державного та обласного бюджетів.

Головний рятувальник Полтавщини, керівництво обласної влади відзначили кращих співробітників служби цивільного захисту відомчими грамотами, медалями, Полтавської ОВА та обласної ради.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

Схожі матеріали