Рятувальники отримали від благодійників індивідуальні аптечки за стандартами НАТО

clock
04.03.2024 12:25

Представники неприбуткової організації США White Stork відвідали Полтавській гарнізон ДСНС України, передали благодійну допомогу та обговорили подальшу співпрацю.

Іноземні друзі передали індивідуальні аптечки за стандартами НАТО (IFAK), які відповідають протоколам надання допомоги M.A.R.C.H./ТССС. Аптечки мають кровоспинні засоби, засоби для забезпечення прохідності дихальних шляхів, для боротьби з порушеннями дихання та інші.

Делегація, у складі засновника місії Вілліама МакНалті, благодійниці Дженіфер Прицкер та директорки White Stork в Україні Наталії Вівчарчин зустрілась з керівництвом Головного управління та Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Вони обговорили напрямки подальшої співпраці, зокрема й щодо забезпечення піротехніків засобами особистого захисту, передовим обладнанням для ефективного виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Рятувальники подякували представникам міжнародної організації за підтримку та наголосили на важливості допомоги по впровадженню у роботу сучасних технологічних рішень задля швидшого розмінування деокупованих територій та збереження здоров’я й життя особового складу під час виконання завдань.

Схожі матеріали